Karavidhja Mutante - Femra qe riprodhohen vete - Meshkujt dalin teresisht te pavlere

ParentalAdvisory

Primus registratum
cani.png
 

Aimilius

Forumium maestatis
@Jorina_ kjo eshte llogjike lope
dhe e them kete se lopa eshte budallaqe dhe nuk kupton
dhe nuk me plasi menderja nese do ofendohen vellezerit e tu indiane qe e kane lopen te shenjte
meqenese ti e paske si detyre te mbrosh racen me ngjyre atehere une i ligu po mbroj racen e bardhe
shtepia jote ka mure? po deren e mban hapur apo e mbyll?

hapi syte dhe lexo keta felliqesira mbron ti
http://www.thegatewaypundit.com/201...mmunity-service-raping-child-filming-assault/

mos harro se byrazet e tu nga afrika qe ti i quan vellezer vetem e vetem se jane myslymane
jane "shume inteligjente" sidomos kur sulmojne femra me acid.
(dhe kur themi sulme me acid 99% te rasteve do te thote islamike sulmoje femrat myslymane)
http://dailycaller.com/2017/03/16/1500-acid-attacks-hit-london-since-2011/

dhe te mos harrojme perdhunimet
https://www.meforum.org/articles/2018/migrant-crisis-islamist-rape-culture-comes-to-euro


une flas me fakte ti flet me ndjenja.

sa kosovare jane tani ne shqiperi qe nga koha e luftes? sepse atehere erdhen rreth nje milione
tani ska jane zero, pasi ata, ishin vertete refuxhate lufte dhe me pas u kthyen ne shtepite e tyre
keto babuinet qe ti i dashke shume, jane emigrante
prandaj mos fol kot por hapi syte se jane te tjeret qe duan te ti mbyllin

Cekia Hungaria, Polonia shume mire bejne qe nuk i pranojne, brexit prandaj ndodhi.
Ministrja e Polonise qe zoti ja befte diten nje mije ishalla!
tha: -"Rreziku nga emigracioni islamik eshte me i madh sesa nga denimet e BE-se"

une te miren te dua, por ti e paske bere zgjedhjen tende
bye bye
 
Last edited:

Jorina_

Forumium praecox
ajo që ju thoni është një klishe, sipas moto të gjithë njerëzit me ngjyra janë të këqij! Kam aq shumë inteligjencë për të gjykuar njerëzit jo sipas ngjyrës, fes, Kombit etc !! ju mendoni se të gjithë njerëzit muslimanë jan të këqij? edhe une jam njëra prej tyre! Quhem tani terroriste apo çfarë??
Jam e rezikshme per ty si katolik-ortodox a ca je??
Unë mendoj se ti ke më shume potencial dhune dhe je 100x më i rrezikshem se mua, dhe jam e bindur se më shume dem do ket Bota prej teje se prej meje qe jam TOLERANCA në vete!!!!

Në asnjë post nuk u mundova të hedh posht besimtaret jo-musliman, e ti cfarë ben ter kohen??

Sipas teje të gjith me ngjyr jan musliman?!

Gabohesh!!!!

ISIS e udhheqin krishteret cuni, Israel dhe USA!!

Shko nxire mllefin tjeter kund edhe mos i gjyko njerzit paushall si ta do ty menderja, por flit drejt jo ti lakosh sipas deshires....

Tung
 

Aimilius

Forumium maestatis
ajo që ju thoni është një klishe, sipas moto të gjithë njerëzit me ngjyra janë të këqij! Kam aq shumë inteligjencë për të gjykuar njerëzit jo sipas ngjyrës, fes, Kombit etc !! ju mendoni se të gjithë njerëzit muslimanë jan të këqij? edhe une jam njëra prej tyre! Quhem tani terroriste apo çfarë??
Jam e rezikshme per ty si katolik-ortodox a ca je??
Unë mendoj se ti ke më shume potencial dhune dhe je 100x më i rrezikshem se mua, dhe jam e bindur se më shume dem do ket Bota prej teje se prej meje qe jam TOLERANCA në vete!!!!

Në asnjë post nuk u mundova të hedh posht besimtaret jo-musliman, e ti cfarë ben ter kohen??

Sipas teje të gjith me ngjyr jan musliman?!

Gabohesh!!!!

ISIS e udhheqin krishteret cuni, Israel dhe USA!!

Shko nxire mllefin tjeter kund edhe mos i gjyko njerzit paushall si ta do ty menderja, por flit drejt jo ti lakosh sipas deshires....

Tung

u lodha me gjithe mend.
ti mos i gjyko sipas ngjyres nese deshiron, por nese ne qytetin tend 80% e krimit
behet nga te kaftet apo te zinjte, dhe nese ti ndonjeher ne darke kur do
futesh ne ashensor shikon se jane disa tipa te tille brenda ne ashensor
ca do besh ti? do ikesh? apo nga frika se quhesh raciste dhe diskriminuese do futesh.

ti kujton se gjithe te tjeret jane si ne, por nuk jane!
myslymanizmi shqiptar eshte ne fakt fe me vete & ha buke me vete
thjesh duhet te shikosh me qarte

cfare jam une? ca do gjeje qe te them une do e nje pergjigje
nje here me the grek, pastaj shqipfoles, me vone do me thuash
serb, apo maqedon, katolik apo ortodoks. POR kjo nuk ka rendesi fare
pasi une skam thene gjera te paverteta
dmth nese jam i krishtere cfare pastaj, i them keto se jam i motovuar fetarisht?
po nese jam myslyman atehere eshte turp qe flas keshtu per fene time?
mesiguri do jem serb/grek/turk sepse ndonjehere guxoj qe them
gjera te liga edhe per shqiptaret?
nuk mund tju fshihemi fakteve,
shume do te doja qe bota te ishte kopsht me lule ashtu sic mendon ti por nuk qonka
eshte detyra jone te themi te verteten

une nuk e kam zene ne goje isis, ata kane punen e tyre ne vendin e tyre, mjaton te rrine andej
biles isisi ka kohe qe nuk po degjohet edhe pse karvanet e emigranteve nuk po pushojne se ardhuri

Un kam mllef dhe me vjen gjynah per racen e bardhe, qe po radikalizohet nga neomarkismi
dhe qe po i ben varrin vetes. (e majta ektreme e cila do te shuaje perendimin dhe ngjyren e bardhe)

qa miqte e mi qe jeton ne suedi per disa vite, normale pa dokumenta, megjithate kishin mesuar gjuhen,
punonin, shtepi me qira etj dhe ne fund i deportuan pasi qene te paligjshem.
dhe mire bene, vendi i tyre rregullat e tyre
por debuan keta law abiding citizens, njerez familjare dhe mbajne ca te tjere
qe krijojne vetem problme atje ku jane, ti nuk e ke idene se ca behet ne malmo
hapi syte tung edhe ty
 

Jorina_

Forumium praecox
në çdo vend ka njerëz kriminelë, nuk mund të thuash të gjitha me ngjyre apo muslimanet jan kriminël në bazë të opinionit tend!!
Unë nuk e mbroj askënd këtu, në të kundërtën përpiqem të postoj sa me saktë edhe kur bëhet fjalë për Njerez si puna juaj, kështu që nuk do të thotë që njerëzit kriminelë i mbrojë!
ti mundohesh të besh pis gjithë muslimanët në bazë të disa links qe i hedh ketu !!
ne jemi 3 miliardë muslimanë dhe ju pretendoni se jemi të gjithë kqinj, urrejtja juaj ndaj muslimanëve qenka shume e thelle edhe për çfarëdo arsye te keni, e përsëris se është problemi juaj personal dhe disa njerëz të imët si ty, nuk është problemi i gjithë botës!!!!!!
Po ketu shembull në vendet krishtere qe kemi frike ti cojm Fmin ne Shkoll se del zyshi pedofil dhe i ben namin fmis, tani ti shajm te gjith krishteret dhe ti quajm Psikopat??!
Para 1 jave e mbyti nje Grua 69 vjecare, nipin e saj 5 vjec e gjeten Prinderit te pa jete ne shtepi!!!
Sa per Info ishte katolike!!!
Po ato prifterinjet qe abuzuan me mijra Fmij qe nga koha e DDR prej Gjermanis deri ne Itali e per Greqin as mos te flasim....!
Ato raste akoma jan ne prekurori dhe akoma vazhdojn te zbardhen!!!!
Me kto linqet qe bejn propaganda mos me ec mua, se nuk me bejn pershtypje Media si Gazeta Express etc
I dim mir nga cilat Burime vin ato info koti, mirpo jemi mesuar ti gjykojm gjerat drejt dhe jo sipas nje X personit qe rin si skuth mrapa internetit dhe del ketu flete budalliqe per 3 Miliard njerz!!!

Te kishin Goj murret e kishave kush e di se ca do tregonin.....

Hajde te ruajt Zoti mendjen se paske shkallu.
 

Jorina_

Forumium praecox
A e dini kush janë muslimanët kriminelë në realitet?
shikoni në këtë link saktësisht, atje ju keni përgjigjet qe i kerkoni!!
janë fëmijët të torturuar dhe të ndjekur nga israeli, jan fëmijë të cileve ju kan vrarë Prinderit para syve të tyre, keta fëmijë nuk shkojnë në shkollë por riten në rrugë dhe të luajë me arme!!
ata janë fëmijë që nuk kanë asgjë për të ngrënë, e lëre më një çati mbi kokë!
ju vini këtu dhe tregoni se këta njerëz janë të këqij? Unë pyes veten pse?
Pikërisht sepse ju jeni torturuesit dhe abuzuesit nga SHBA, Izraeli dhe të gjitha vendet e tjera krishtere!!
Nëse dikush do të kishte fshirë familjen time dhe do të bënte diçka me fëmijët e mi, unë do të zhdukja të gjithë komunitetin e këtij personi dhe pastaj do ta vendosja në zjarr
A e kuptoni se çfarë dua të them?
ku mbetet Europa kur këta njerëz masakrohen në mënyrën më mizore?
pse duhet të jemi ne mirë dhe jo ky popull?
a jemi me të vlefshëm se këta njerëz?

ju mund t'i përgjigjeni pyetjeve ne heshtje.....!!!
 

Aimilius

Forumium maestatis
A e dini kush janë muslimanët kriminelë në realitet?
shikoni në këtë link saktësisht, atje ju keni përgjigjet qe i kerkoni!!
janë fëmijët të torturuar dhe të ndjekur nga israeli, jan fëmijë të cileve ju kan vrarë Prinderit para syve të tyre, keta fëmijë nuk shkojnë në shkollë por riten në rrugë dhe të luajë me arme!!
ata janë fëmijë që nuk kanë asgjë për të ngrënë, e lëre më një çati mbi kokë!
ju vini këtu dhe tregoni se këta njerëz janë të këqij? Unë pyes veten pse?
Pikërisht sepse ju jeni torturuesit dhe abuzuesit nga SHBA, Izraeli dhe të gjitha vendet e tjera krishtere!!
Nëse dikush do të kishte fshirë familjen time dhe do të bënte diçka me fëmijët e mi, unë do të zhdukja të gjithë komunitetin e këtij personi dhe pastaj do ta vendosja në zjarr
A e kuptoni se çfarë dua të them?
ku mbetet Europa kur këta njerëz masakrohen në mënyrën më mizore?
pse duhet të jemi ne mirë dhe jo ky popull?
a jemi me të vlefshëm se këta njerëz?

ju mund t'i përgjigjeni pyetjeve ne heshtje.....!!!

se cfare lidhje kane izraelitet me kete video une nuk e di
kjo video eshte nga mjanmari - e thote edhe te titulli i videos
po te shikosh harten, eshte india, pastaj banglandeshi dhe pastaj vjen Myanmar
nejse iku kjo.

qe perendimi ka pergjegjesine e tij patjeter qe e ka, kete nuk e mohon njeri
por jane partite e majta qe rrezojne sistemet, pranvera arabe u kthye ne mankth dhe ferr te vertete
uroj qe gjendja andej te rregullohet por kjo nuk behet me prishjen e evropes
kur ne jemi kaq te keqij cne qe ata vijne dhe kerkojne ndihme pikerisht tek ne te keqijne
dhe jo tek vendet e tjera arabe, ku i kane vellezer jo vetem ne besim por edhe ne race.
as kete nuk e di, por iku dhe kjo.
per vite me radhe kam mbeshtetur palesinen por ne momentin kur ata nuk e njohin kosoven
iu vura kryqin dhe nuk dua te degjoj me per ta.

nejse se e zgjatem shume
 

Johana

Forumium praecox
Shqiptaret jane evropiane, por me te varfer e te pazhvilluar se perendimoret, per shkaqet historike. Ti si shqiptar qe je, te dhimbset Evropa dhe shqetesohesh per te ardhmen e saj. Dhe ky eshte tregues qe shqiptaret jane evropiane.

Ah shqipot e shkrete. Vdesin per pak tavoline, per pak kafe e per pak muhabet. Njeri bret me shume se tjetri e asnje nuk punon. S'kane faj. Dikush ben sikur i paguan dhe ata bejne sikur punojne. Mese normale.

C'kerkoi shqiptari ne shekuj pak buke, pak drite, pak hekur.

JC
 

Jorina_

Forumium praecox
se cfare lidhje kane izraelitet me kete video une nuk e di
kjo video eshte nga mjanmari - e thote edhe te titulli i videos
po te shikosh harten, eshte india, pastaj banglandeshi dhe pastaj vjen Myanmar
nejse iku kjo.

qe perendimi ka pergjegjesine e tij patjeter qe e ka, kete nuk e mohon njeri
por jane partite e majta qe rrezojne sistemet, pranvera arabe u kthye ne mankth dhe ferr te vertete
uroj qe gjendja andej te rregullohet por kjo nuk behet me prishjen e evropes
kur ne jemi kaq te keqij cne qe ata vijne dhe kerkojne ndihme pikerisht tek ne te keqijne
dhe jo tek vendet e tjera arabe, ku i kane vellezer jo vetem ne besim por edhe ne race.
as kete nuk e di, por iku dhe kjo.
per vite me radhe kam mbeshtetur palesinen por ne momentin kur ata nuk e njohin kosoven
iu vura kryqin dhe nuk dua te degjoj me per ta.

nejse se e zgjatem shume

O ti zoteri, palestina nuk e njohi kosoven?
Ti kto njerez nuk i njeh fare i quan ato te *zit*
shumë shqiptarë që u ofruan mbrojtje jahudive gjatë luftes së dytë Boterore morën edhe titullin e të drejte midis popujve.
Pse çuditesh se nuk e njohi kosoven?

Po Israeli qe u mbrojt nga dora e shqiptarit pse nuk e njeh kosoven?
Ja ta them une!!!
Se kan frike se pavarsia e kosoves do bej ndonje ndryshim në çeshtjen palestineze!!


KZ Auschwitz vendi i duhur per Israelit
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Scientists say: The parasites always destroy their hosts.

Not all of them. Oskiuret dhe askaridet njihen si parazite. Trupi i jashteqit me nje doze te mire medikamenti. Rasti me flagrant qe kam njohur ne lidhje me keta parazit ka qene ajo e mamase se nje shoqes time avokate. E ema e saj eshte artiste dhe grua shtepiake. Punon shume ne bahce dhe konsumon produkte te prodhuara ne kopshtin e saj. Pas nje dobesimi drastik dhe mungese energjie, mjeket, te cileve ajo iu drejtua, pas nje seri testesh i dhane lajmin makaber se ajo kishte te strehuar ne te gjithe kolonen e saj nje krimb - gjarper i gjate sa gjithe gjatesia e zorres se saj te trashe. Ai parazit hante gjithe ushqimin e saj dhe ajo venitej ngadale nga dita ne dite. Gati me ra te fiket kur degjova dicka te tille. Imagjino cfare tmerri ka perjetuar ajo grua. Operacioni ishte i pamundur. Heqja e menjehershme e krimbit do te shkaktonte vdekjen e gruas. Asaj i dhane nje lloj ilaci i cili e ndante kete parazit nga nje cike cdo dite dhe te cilin ajo e nxirrte cope cope me jashteqitjen.

Ky proces zgjati gati nje vit. Gjate kesaj periudhe ajo u shnderrua ne skelet. Di qe historia perfundon mire edhe pse kam gati 9 vjete qe kam humbur kontakt me ate shoqen.


EL
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
OK. I just wanted to prove a point.
Scientists say: Almost all parasites destroy their hosts.

Nga kjo qe the ti me lindi nje mendim ne koke. T'a zeme se une pres mysafire ne shtepine time, (kuptimi i vertete i fjales host) midis tyre edhe nje te cmendur ose edhe nje idiot i cili nuk e kupton kur eshte momenti qe ai duhet te largohet. Le t'a zeme se mua me vjen shume zorr t'ia bej te qarte qe ai nuk eshte i mirepritur. Pas shume perpjekjesh, atehere, meqenese kam shtepi te tjera, une largohem dhe strehohem diku tjeter. «Miku» behet zot ne shtepine time. Problemi qendron se ai eshte aq i ndyre dhe aq i paturpshem sa me vjen ne shtepine tjeter dhe pret qe une t'i jap mengjes-dreke dhe darke. Nese ai ve re se une jam bere e padurueshme dhe filloj te tregoj nje lloj mospelqimi atehere ai do te filloje te manipuloje situaten per te me stresuar deri ne ate pike qe une ose te largohem ose te vetvritem, ose t'a vrase ose t'a lejoje te me vrasi qe ai te trashegoje pasurine time.

Ne kete rast thenia jote eshte me se e sakte.

EL
 

Aimilius

Forumium maestatis
Nga kjo qe the ti me lindi nje mendim ne koke. T'a zeme se une pres mysafire ne shtepine time, (kuptimi i vertete i fjales host) midis tyre edhe nje te cmendur ose edhe nje idiot i cili nuk e kupton kur eshte momenti qe ai duhet te largohet. Le t'a zeme se mua me vjen shume zorr t'ia bej te qarte qe ai nuk eshte i mirepritur. Pas shume perpjekjesh, atehere, meqenese kam shtepi te tjera, une largohem dhe strehohem diku tjeter. «Miku» behet zot ne shtepine time. Problemi qendron se ai eshte aq i ndyre dhe aq i paturpshem sa me vjen ne shtepine tjeter dhe pret qe une t'i jap mengjes-dreke dhe darke. Nese ai ve re se une jam bere e padurueshme dhe filloj te tregoj nje lloj mospelqimi atehere ai do te filloje te manipuloje situaten per te me stresuar deri ne ate pike qe une ose te largohem ose te vetvritem, ose t'a vrase ose t'a lejoje te me vrasi qe ai te trashegoje pasurine time.

Ne kete rast thenia jote eshte me se e sakte.

EL

Po pikerisht ashtu eshte. Miresia eshte dobesi. Nese fillimisht pranon ta besh
dhe pastaj "guxon" dhe nuk do me. Mesiguri qe dicka nuk shkon me ty.
Je njeri i poshter qe nuk e ndihmon mikun. Miku eshte i shenjte, ndihmohet pa limit,
edhe shpirtin tja japesh po e kerkoi.
Se pastaj miku rehatohet edhe sjell shoket e tij pasi aty
eshte si ne shtepine e tij. Po nese ti sdo. Obobo, qenke njeri i ulet qe do
te jetosh vetem ne shtepine tende. Si guxon njehere.
me siguri qe je diskriminuese apo dhe raciste pasi tjeter shpjegim ska.
turp te te vije.

nje histori reale, meqe thame host
dikush kishte lene shtepine me qera, edhe qiramaresi pas disa muajsh vendosi te
mos e jape me qirane, ne baze te ligjeve te shtetit qe ta nxirrte jashte
policia duhej vendim gjykate, gjykata me mentalitetin e koheve te fundit
vendosi pro qylmarresit, dmth ai duhet te rrinte pa paguar per arsye humanitare
e pa keq i zoti i shtepise e vetmja menyre per te larguar kete parazit
dhe per t'i treguar gishtin gjykateses e shiti shtepine pasi ishte e vetmja menyre.
hehehe, ndoshta dikush tjeter do i vinte cakmakun dhe te merrte siguracionin
 

Johana

Forumium praecox
Nqs nje qeradhenes jep shtepine e vet me qera per perfitim material, kjo do te thote se ai ka shtepi tjeter ose shtepi te tjera ne dispozicion per t'u strehuar. Implikimi shpirteror apo letrar do te ishte qe i njejti shpirt eshte pronar i me teper se nje trupi. Por kush jane shanset qe ai do te ndjente lidhje te forta me te gjitha keto shtepi (trupa)? Nqs dikush shikon veten ne pasqyre dhe nuk ndjen lidhje me fytyren e tij eshte prova me e madhe se ai eshte nje kalimtar aty ose edhe qeramarres. Nqs shtepia uzurpohet nga njerez te panjohur kjo ndodh sepse shtepia eshte bosh dhe e braktisur. Qe nje shtepi te jetoje gjate ajo duhet mirembajtur. Nje shtepi pa fryme njeriu brenda do te shkaterrohet ngadale. Ndodh qe nje qeramarres e le shtepine ne gjendje mizerabel kur ai largohet. Raste te tilla kam degjuar plot. Por nese nje njeri i ve zjarrin shtepise se vet kjo do te thote se ai po djeg vetveten. Per te marre siguracion nga kush?

Nje gigolo apo nje prostitute nuk jane gje tjeter vecse njerez qe shesin trupin e tyre (ofrojne seks) per para.

Planeti eshte trup apo jo? Nese ne themi se shpirti jeton dhe trupi vdes, me kete do te kuptonim se planeti do te vdes nje dite por jo shpirtrat e njerezve. Qe eshte budallalleku me i madh. Asnje nuk mund te shkaterroje dot nje gje qe nuk e ka krijuar vete. E vetmja gje qe keta arsoniste shkaterrojne eshte AJO qe mbron ata nga fataliteti. Psh ne se une pilotoj nje avion dhe dikush nga pasagjeret hedh nje bombe dhe ben nje vrime ne tavanin e avionit atehere ai dhe shume te tjere do te fluturojne ne atmosfere. Rreziku me i madh eshte rrallimi i ajrit dhe njerezit qe mbeten do te mund te vdisnin kollaj nga asfiksimi.

JC
 

Artin

Papirus rex
Kjo teme me kujtoi nje ngjarje te para ca koheve...
Nje karavidhe, figure e njohur politike e nje partie, doli me nje deklarate ku kerkonte heqjen e te drejtes se votimit per meshkujt... pra meshkujt te mos kene te drejten te votojne per zgjedhje parlamentare.

Shumica e politikaneve nuk bene ze, mbase nga frika, por anetari i nje partie u revoltua dhe e shau karavidhen publikisht me fjale te pista. Pas sharjes, anetarin e perjashtuan nga partia.

Pavaresisht se kerkesa e karavidhes nuk u mor ne shqyrtim, mendoni sikur te kishte ndodhur e kunderta... domethene nje burre, figure e njohur politike e nje partie, te kerkonte heqjen e te drejtes se votes per grate. Do te behej nami, nga mediat, shoqatat e grave, te drejtave te njeriut, e nga politikane... do ta kishin mbytur, e mund ta perjashtonin edhe nga partia. Mirepo kur behet kunder meshkujve, nuk ndodh gje...
 
Top