Karavidhja Mutante - Femra qe riprodhohen vete - Meshkujt dalin teresisht te pavlere

Aimilius

Forumium maestatis
Hahaha. Te ndodhte e kunderta do ishte bere nami. Ne fakt eshte dikush qe jep argumenta qe grate te mos votojne. :giggle:
(Ne fakt nese islami pushton boten edhe burrat ka rrezik te mos votojne jo me grate...) Po e gjeta do ta tregoj.

Ne fakt puna e votes eshte pak surreale.
Pasi jepet si e drejte e lindur jo nje merite e fituar, jo privilegj ne baze te kontributit.
Te njejten te drejte vote duhet te kete edhe nje qe pune 40-60 ore ne jave, me nje qe nuk punon as 40 ore ne 2 muaj me nje qe merr asistence te perjetshme me nje pensionist qe ka dhene vite pune me nje burgaxhi, me nje me te meta mendore dhe me nje emigrant qe sapo mori shtetesine? Interesante apo jo.

Jetojme ne kohen me te rrezikshme. Jetojme ne sofizmin modern, si ne lashtesi ku gjykohej Sokrati dhe u detyrua te vriste veten se thoshte te verteten.
Edhe tani ka filozofe dhe nje nga ta eshte Jordan Peterson.
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Mashkull qe bie ne dashuri me nje mashkull i cili ka nje femer kerkon ose te kthehet ne ate femer ose te vrase ate femer.

EL
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
haha, nje burre mashkull straight nuk ka sesi te bjere ne dashuri me nje mashkull. eshte thjesht e pamundur.


Do perpiqem te gjej ku lexova dicka traumatizuese ne lidhje me katsune. Ajo flet per dicka ne lidhje me nje tampon apo me nje shtupe qe vihet ne hapjen vagino-anale. Qe do te thote se AJO eshte AI.

Imagjino te ikesh per lesh nga kjo bote nga nje qenie e tille! Linux.

El
 
Top