Ja Polici-a E Shtetit Tone Si Perfundone :P

SNAP

Papirus rex
Ju Qeshni Po Nuk I Mbajet Te Shketit Fare I Shpetoje :hidhu::hidhu:
Uo hata fara shum bukur ky me kte foto duhet vleresuar ka nje kuptim
"mshurrsha policin e shtetit" VEPER ARTI
 

joetisti_

Locus omnem
keta e kapkan hajdutin ne vend te ngjarjes :p
eh, ky eshte realiteti shqiptar. Por per pjeset strategjike te shtetit sic eshte edhe policia, do ta kemi ndihmen e duhur nga te huajt. Kjo sa per fillim sepse s'pretendohet te na ndohmojne perjete, jo.
Sidoqofte sic ishim nuk jemi. Le te shohim pak kohen qe shkoi. Ka dhe me keq.
 
Top