i THASH .. e me THA ..

SNAP

Papirus rex
I thash wowww nga ke humb kaq koh ti mi cupe? Pse kaq shume te paska mor malli ty per mua...!
Jo mi menova shyqyr na u rrallu dhe nji sorre:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
 

joetisti_

Locus omnem
Hahahahaha e provoje me gjuhen e shenjave :p

provo thuaja gjese eger se mbase zbutet ;):p
o, mire qe ma solle ne mend. Po si i thuhet je yll ne gjuhen e shenjave?
per cilen gje te eger e ke fjalen. Me e egra e femrave eshte ajo qe te le nje gjurme te lehte dhembesh ne kraharor.

(po kendon Elajda ne kete moment ne eurovizion, sa bukur... )
 

Balahk

Locus omnem
o, mire qe ma solle ne mend. Po si i thuhet je yll ne gjuhen e shenjave?
per cilen gje te eger e ke fjalen. Me e egra e femrave eshte ajo qe te le nje gjurme te lehte dhembesh ne kraharor.

(po kendon Elajda ne kete moment ne eurovizion, sa bukur... )
Shume kg e bukur vertet :)


Per shoqen tende e kisha,per ate egersiren :p
 
Top