i THASH .. e me THA ..

EB

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe "get the f*ck away from me you selfish son of a ...I thought you were my friend!"
S'pati guxim te me me shihte ne sy jo me te fliste...
(That's what you get for screwing over friends.)
 

@d@

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

A-I thash,mos se do te bjeri kokes kjo qe po ben....

B-Me tha , me tha po se degjova /pf/images/graemlins/wink.gif
 

@d@

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Fillimisht postuar nga DD_DeeJaY:
[qb] i thashe te dua me tha ma vaffanculo :lol: :lol: [/qb]
edhe e ke be ti ma merr mendja se aq ke ne koke :eek: lol
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Fillimisht postuar nga Iv:
[qb]
Fillimisht postuar nga DD_DeeJaY:
[qb] i thashe te dua me tha ma vaffanculo :lol: :lol: [/qb]
edhe e ke be ti ma merr mendja se aq ke ne koke :eek: lol [/qb]
e para ishte shaka e dyta me njef qe e thua me aq siguri ate po te them ??? /pf/images/graemlins/wink.gif me thuaj tani ? :confused:
 

@d@

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Nuk te njoh.Po mendova se edhe e ben. Tani pse mendova keshtu aha ketu s'di si te pergjigjem /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Fillimisht postuar nga Nevee:
[qb] Nuk te njoh.Po mendova se edhe e ben. Tani pse mendova keshtu aha ketu s'di si te pergjigjem /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
te them pergjigju me thua sdi ateher ca din ti me thuaj mua /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

Ithashe Qafsha macen per koke te qenit KUr te pashe ke Cezma e Pallatit i kishe bere Floket Apartament Fare ... Me Tha YYYyy Gaxhijo ti je Yvi Ime ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

xhufipatufi

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thash o qiell me tha o toke
I thash o yll me tha o drit
I thash o njesh me tha o dysh

ca ti bej ta mbys??
 

StepbyAlbania

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thash ule koken se turp
me tha nje moment derisa ti mbathi kpucat

/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Fillimisht postuar nga xhufipatufi:
[qb] I thash o njesh me tha o dysh

[/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif
S'ta majti me e pyt a ka tresh e kater?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: i THASH .. e me THA ..

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] I thashe -Bej kujdes nga femrat shqiptare me shale te gjata qe vishen duke koordinuar ngjyren e shallit me ngjyren e cizmeve dhe mgjyren e cantes dhe i lyejne kapaket e syve po ne ate ngjyre.
Me tha -Shumica e meshkujve te ne mashtrohen nga femra te tilla dhe martohen me to, pastaj e gjejne veten te divorcuar pas nje viti me pasurine pergjysem dhe me vetem 500 euro te mbetura nga rroga ne xhep. [/qb]
Jo moj?Nuk te tha:"Po ti nga e njef gruan time?" :lol:
 
Top