i THASH .. e me THA ..

SNAP

Papirus rex
Burri zbuloi NGJYRAT dhe krijoi PIKTUREN Gruaja zbuloi PIKTUREN dhe krijoi makjazhin

Burri zbuloi FJALET dhe krijoi BISEDEN Gruaja zbuloi BISEDEN dhe krijoj THASHETHEMET

Burri zbuloi BOTEN dhe krijoi USHQIMIN Gruaja zbuloi USHQIMIN dhe krijoi DIETEN

Burri zbuloi NDJEJEN dhe krijoi DASHURINE Gruaja zbuloi DASHURINE dhe krijoi MARTESEN

Burri zbuloi GRUAN dhe krijoi SEKSIN Gruaja zbuloi SEKSIN dhe krijoi DHIMBJEN E KOKES

Burri zbuloi PUNEN dhe krijoi LEKET Gruaja zbuloi LEKET dhe i SHKATERROI TE GJITHA...!!!
 

Airbourne

Papirus rex
I thashe....paske pas mik(m.q-se do filloje pune tek Mercedesi)
Mu pergjigj: per disa do me marri malli shume.
Pergjigja: edhe ne po evulojme apo po veshim fustan ose minifund.
 
Top