i THASH .. e me THA ..

alb_girl82

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thash: nje njeriu qe i ngelet hatri shpejt!
Me tha: joooo une, çne!
I thash: po flas per veten! po he se me pak dhimbje kalon!
/pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe: Ja ke fut kot kesaj rradhe
me tha: Kot ja fus gjithmone...
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: nese numeron sa here ja fus kot une... atehere s'mban mend heret e tua!
Me tha:ne fakt... tani qe po mendohem, ke te drejte!
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe: Pse te duket gjithmone sikur robt e kane kap me ty?
me tha: Se dua te ma varin...
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: davvero??? mi stupisci sepmre di più!
Me tha: non ti stupire... credimi!
I thashe: te te besoja ty, tani kush e di ku do isha mbytur!
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

Qy Heren e Funit qe i kom FOl sme ka fol mo ...


I Thash Hupe Sme ka thon gjo ...
 
S

Scorpion

Guest
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: A te ashtu njehere?
Me tha: Jo ne sy te femijeve...
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

I Thashe Ste SHof Dot ... M Tha AS UN Ty ...


I THashe MAsnejna Pse m Shef ...

Sme THa GJo Hapi Syt...
 

shpirto

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thash:jam spat
me tha:un kam pi
i thash: ee di qe jam deh
me tha:se shef qe un jam spat per vete qe te dalshin syt /pf/images/graemlins/lol.gif
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe: Bunder!!!
me tha: jam Bundra jote!!!
i thashe: Zemer!!!
me tha: Kujt i thua bunder ti more dobiç...???!!!
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

I Thash NOten e Mair...

M THa tung...

I THashe u DHifsh NOshe ...

M THa Ani SHifena NEsme...
 

shpirto

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thash: je budalla
me tha: faleminderit
i thash: ska gjo e kam per detyr /pf/images/graemlins/lol.gif
me tha: e mora per kompliment
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Më tha: Ka ari ???

I thashë: Ka re... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

Ai: Kalofsh mire
Une : Sdo me flasesh me
Ai : ...( heshti)..
Une : Duhet te flasim perseri,ne kemi gjera per te thene akoma,te lutem...
 

erimire

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thash nuk je ma per mu
ai iku
nuk me tha asgja
po une meta pa ja than tan te zezat ne sy tak-e-tak-e-tak
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

Une : Te ben te ndihesh me mire nese largohem?
Me thuaj vetem Po dhe une largohem qe sot nga gjithcka
Ai : Pse ma ben ate pyetje ? Ti vete e di cfare do?
Une: Po,Dua te jem me ty.Me thuaj cfare te bej dicka qe te ben te ndihesh me mire
Ai : Te thashe ; te njoh aq sa duhet; e di cmendon dhe cndjen; dhe nese do arrije te respektoje veten do me bente vertet te isha mire!
Une :..( heshtje) /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

ajo... me ke munguar ti amo tanto tanto tanto

un... se besoj

ajo... si gjitmon se pranon kte fjal pse...?

un... po luaj me letro dhe me duhet me t'thon qe po me streson

ajo... aha Ok degjohemi me von Shkerd*at njeri
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

hahhahahahahahha sa shume te amaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif nejse rendesi ka sinqeriteti qe e keni te tepruar /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top