gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

cufi_bardhit

Primus registratum
Re:...dialekti im i keq

o Yllo. qe ta rikujtosh gjuhen tate duhet me nejt na icik bashke kur te jet xeni turni i trete. Se isoj eshte si xeni si cufi. e rendesishme eshte te rifitosh dialektin tend te humbur
 

shikimiqevret

Primus registratum
Re:...dialekti im i keq

/pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gifqyqa cuf o cufo pse kshu me ti na i nxjer sheshit sekretet tona.... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gifprit te shtunen kur xeni kendon ne bolero une ketu ne af.me ty.shhhhhhhhhhhhhh se na shohinn
 

shikimiqevret

Primus registratum
Re:...dialekti im i keq

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
mire ylli im i vogel. merr edhe shoqet me vete. shshshshshshshttttttttttttttttttttttttt.

[/ QUOTE ] /pf/images/graemlins/shocked.gifpseme spo te dal una ty me /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/cry.gifmir mir lalo....... /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/wub.gifroma nuk u ndertu me 1dite.. /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/winkwink.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re:...dialekti im i keq

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
o Yllo. qe ta rikujtosh gjuhen tate duhet me nejt na icik bashke kur te jet xeni turni i trete. Se isoj eshte si xeni si cufi. e rendesishme eshte te rifitosh dialektin tend te humbur

[/ QUOTE ]
ahahahahahahahahahahahahahaahahahahha /pf/images/graemlins/lol.gif
qyq mi none sa kam qesh /pf/images/graemlins/laugh.gif

ket te Cufit quaj altruizem une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ODISEA

Primus registratum
Re:...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
po o robo kom qene turiste pergjate 18vjeteve qe kom je tu ne tiron...................shtese veçanerisht veç per ty .......harrova kominatin.... kasharin... vaqarin......seliten e vogel e te modhe...saukun... shkozen......tirona re ....e rruga elbasonit ai parku lodrave ........kur çdo dite shtune e djele o dite pushime dilshim nga lana e shozes me shkollen.......apo mali dajtit........isha sivjet me zemren time....shum shum ka ndrushu ...por si turiste ne tiron po ta jap nji formacion te vogel......... /pf/images/graemlins/idea.gifsi sot e 12perpara dajti ka ndrushu po dashni bohet njelloj tek mali dajtit... /pf/images/graemlins/tongue.gif

[/ QUOTE ]
flm per ftesen, por po le Cufin te na thote a eshte e vertete apo jo ky informacioni i fundit /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
paske shume... humor /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re:...

Ne fakt kisha nevoje per te qesh,po te kjo tema ishte me shume se kaq /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Poster iher me ka shkri me lot /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re:......................FIKS.....................

Ku kane vajtur punimet ketu /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif


/pf/images/graemlins/grin.gif
 

shikimiqevret

Primus registratum
Re:...

/pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gifqyqa qyqa njoni.nuk te ftova po te tregova.. /pf/images/graemlins/tongue.gifnga mali dajit bohet njelloj dashnia si sot e 12vjet perpara.........edhe pse ka ndryshu /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gifpor ti mos qaj hall se vendi eshte i zon /pf/images/graemlins/idea.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kam 2 jave pa la komet....!

Te gjithe femrat si puna kesaj jane?
 

olololol

Primus registratum
Re: Kam 2 jave pa la komet....!

Se me kujtoj nje histori ky titulli.

Isha ushtar dhe zgjodha me fjet siper ne kat te dyte , poshte meje flinte "XHENI", ylli , ai qe me pastronte kpucet /pf/images/graemlins/laugh.gif.
Ne vere nuk kishte uje me pi e jo me me la kome e dure dhe shpesh flinim pa lare kembet fare,kampioni repartit per m3( meter kub) ndotje ajri ne sekonde isha une.
Kur hiqja kpucet une jepej komanda:KUNDRAGAZ PREGATIT ahahahahahahahaha
Imagjino ti kesh ato kpuce me qafa nga ora 5:30-23:00 /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
Ishin nje ushtar Xhelili nga nje fsshat i elbasanit , po sa gerhiste mer zor si Arushe qafsha ty /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
e zgjoja une mire mire thoshte po ku merrte vesh ai po ate havaz, ca bej mor i corap timin ( une 1 vit Ushtri 15 here i kom la corapet qe i bi nje here ne 25 dite imagjinoje vet ahahaha) ja vej corapin ke hunda , kur ca te shifshe ca te thithme ai hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh me i fryme si me thith naj vize kokaine, dhe kur shkoj frymarrja ne fund ndjeu eren , u zgju i trem ja ka fut tubit te krevatit qe ju bo i xhunge ne ball si me i pas ra naj rob me varre me i vra morrin ne ball ahahahahahahahaa.Lani kembet.


 

pppppaa

Primus registratum
Re: Kam 2 jave pa la komet....!

Shiqo ... mesazhi i fundit ishte posacerisht per ty me duket....

Ku e ka morr vesh gjithe mehalla ca bon ti dhe ca s'bon ti mi dreq...???
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kam 2 jave pa la komet....!

Hahahahahah /pf/images/graemlins/lol.gif
 

cufi_bardhit

Primus registratum
Re: Kam 2 jave pa la komet....!

Per vete jam rehat. Falem 5 here ne dite . dua s'dua i laj komet, krahet gjer ke brylat, fytyren 5 here.
Per pasterti na rrini anash ne muslimonve.
 

shikimiqevret

Primus registratum
Re: Kam 2 jave pa la komet....!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Te gjithe femrat si puna kesaj jane?

[/ QUOTE ]falemderit o rrusho per komplimentin /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top