gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

shikimiqevret

Primus registratum
gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

sa kohe ka sgjat mardhenia me e shkurter qe ke pasur,? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

zoulou

ElB@S@N
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

ç'pjese te trupit te pelqen tek nje vajze ????
 

shikimiqevret

Primus registratum
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

nuk e di a me lexove jam 1femer /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif
 

shikimiqevret

Primus registratum
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
diku afer dy minutave!

[/ QUOTE ]e boll mir qe po tu kujtoka
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

M'fal, nqs mundem ta bej 1 pytje...

Ti per her te par e ke qe po i jipesh me gjith shpirt 1 lidhjeje ...?

t'them te drejten edhe un dikur si ty e mendoja...tani me ndryshe, me vone nuk i dihet kurre...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

o shikimi...boll hape tema kot...se kjo egziston te "koktej diskutimesh"...dhe ka nja treqind faqe e mijera pyetje brenda...shko ndriçohu atje vella... a moter... /pf/images/graemlins/confused.gif /pf/images/graemlins/confused.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

Permbahu rrushi. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Lere se te vrau me shikim /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
ç'pjese te trupit te pelqen tek nje vajze ????

[/ QUOTE ]

Gishti i vogel i kembes.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

pe ndonje shenje nervozizmi ti Scorpe?

sa kot jeni nganjehere...
 
S

Scorpion

Guest
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

A rrofsh ti!
 
S

Scorpion

Guest
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

Ke pyetje per temen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

jo asnje pyetje thjesht deshire t'ju prish temen dhe diskutimin interesant qe po mbani /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/devil.gif...sa per pyetje i di te gjitha ne praktike...ju njoh me mire se ju veten tuaj... /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

Per mu akoma se ke prish gjithe AF-ne, bjeriiiiiiiiiiiiii /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

he mo mir ktej??? /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

une shume mire... /pf/images/graemlins/kiss.gif...Ky PUMA lart paska menje te keqe...
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

pika mendjeve te tij /pf/images/graemlins/laugh.gif

scorpushi mire ti /pf/images/graemlins/kiss.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

Vazhdoni bashke ju te dy... /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: gocat pyesin çunat pregjgjen pa genjeshtra

te vjen inat ty? /pf/images/graemlins/devil.gif
 
Top