Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Hermesss

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Petroninsja:
[qb] Hmmmm kulmi i degjimit...
Te degjosh zerin melodios te nje mize qe kendon nje ninulle ne nje qyp te mbyllur......
E gjeta valle? :rolleyes: [/qb]
Mi dispjaçe Petra Ninova, tempo skaduto! /pf/images/graemlins/smile.gif
Kulmi i degjimit, sipas nje batute tek nje film qe tani s'ja kujtoj titullin, ishte: te degjosh zhurmen qe ben çiçi i milingones mbi nje shuk pambuku qe gjendet i hedhur ne fund te nje koshi plot me plehra te vendosur ne sallen e pasagjereve te nje stacioni treni /pf/images/graemlins/smile.gif Kushedi sa e ka vra mendjen skenaristi i filmit per ta gjet kete...
p.s. ato pikat e kuqe dhe blu maje tavanit sepse me sjellin ne mendje debatet mbi Komisionin Parlamentar per Edi Ramen /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Iness

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Ore me gjeni piken e kuqe ju mua.... :mad:
Eni e gjeti qe eshte mushkonje edhe kjo, po ceshja eshte cfare mushkonje... /pf/images/graemlins/smile.gif
Nje variant eshte mushkonje e vrare, po ama une kerkoj nje variant tjeter...
Kush e gjen ka nje dhurate te tema e dhuratave...
Hidhuni! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Iness
Eshte nje mushkonje me buzet e lyera me buzekuq.

Ah se harrova. Edhe thonjte e lyera me manikyre te kuqe.
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Inesso vallahi e gjeta, ajo pika e kuqe ne tavan do te jete mushkonje ne stazhin e periodave..?
Ja vlen si pergjigje valle? /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

u74

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

C'fare ndryshimi ka nga nje sfere qe bie ne "koke",dhe nje sfere qe bie ne "toke"?
 

Iness

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

X-Ray dhe Gaxhia te dy e gjetet... Po X-ray ishte me i shpejte...
Shko merr cmimin te tema e dhuratave /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

u74 mos valle, ka te bej me forcen e gravitetit, ajo ekziston per sferen qe bie ne toke, kurse per ate ne koke jo? :confused:
Njecik si e komplikume kjo... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Loje:
Me tre zero te kryeni cfare do veprime matematike(shumezim ,pjesetim,mbledhje ,zbritje,sinus,cosunus,ngritje ne fuqi,rrenje katrore,etj e tj,ca te dni dmth)te nxirrni rezultatin 6.
He djema,futjuni punes..
Ishalla se lexon ai qe ma ka thene sepse..normalisht qe do e gjeje /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

roald

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

me te zene bytha merimangaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

e gjeta? :confused: :eek:
 

u74

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga u74:
[qb] C'fare ndryshimi ka nga nje sfere qe bie ne "koke",dhe nje sfere qe bie ne "toke"? [/qb]
Sfera qe bie ne koke ben gunge... /pf/images/graemlins/blush.gif

Sfera qe bie ne toke ben grope /pf/images/graemlins/laugh.gif


Ky pra ishte ndryshimi!
 

mostro

Putraku
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga u74:
[qb]
Fillimisht postuar nga u74:
[qb] C'fare ndryshimi ka nga nje sfere qe bie ne "koke",dhe nje sfere qe bie ne "toke"? [/qb]
Sfera qe bie ne koke ben gunge... /pf/images/graemlins/blush.gif

[/qb]
vallai ke nonji kok mushke hajde de mo,po vallai me kok te njeriut jo brime qe bo po dhe ate brime e bo me shume dalje..hajde hajde!!!po ce o ce :eek:
 

mostro

Putraku
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

cfare eshte njoni me ngjyre te kuqe qe hecen rruges se pazarit??????kush e gjen do fitoj nji cmim te mire fare...hudhuni :eek:
 

u74

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb]
Fillimisht postuar nga u74:
[qb]
Fillimisht postuar nga u74:
[qb] C'fare ndryshimi ka nga nje sfere qe bie ne "koke",dhe nje sfere qe bie ne "toke"? [/qb]
Sfera qe bie ne koke ben gunge... /pf/images/graemlins/blush.gif

[/qb]
vallai ke nonji kok mushke hajde de mo,po vallai me kok te njeriut jo brime qe bo po dhe ate brime e bo me shume dalje..hajde hajde!!!po ce o ce :eek: [/qb]
Putrako ,take it easy man!
Une nuk e percaktova madhesine e sferes,
ka sfera te vogla,shume te vogla ,dhe gjithashtu ka sfera te medhaja dhe shume te medhaja!

Si do qofte mos u eksito para kohe se ne kete teme behen diskutime te ndryshme dhe pa kategori.
 

mostro

Putraku
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

me ter men e ke eee????mos moreeeeeeee! /pf/images/graemlins/laugh.gif
a ke ndonji mendim per ate gjeagjezen tima apo jo? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Nei

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] me te zene bytha merimangaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

e gjeta? :confused: :eek: [/qb]
Haaaaaaaaaaaa po si te shkoi mendja aman. Ncuq s'e ke gjet. Ky mund te qe maksimumi kulmi i kapsllekut :eek:
Do edhe nje cik kohe apo ta them? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Kulmi i varferise hmmmmmmm
me ngrene qime prasi te shoqeruara me berthama molle dhe sycka patateje......
O mi e gjeta? :confused: /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top