Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

arbi

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga X-Ray:
[qb] Per te paren ngelen 4 kunguj /pf/images/graemlins/laugh.gif
Makinisti 40 vjec se e kam komshi /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kush eshte kulmi i durimit? [/qb]
me qeru oriz me doreza boksi /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga TranofiljA:
[qb] ..mesa maj men un ishte me qene i afte qe nga vrima e celsit te shofesh b***en e nje zezaku ne erresire :eek: :rolleyes: [/qb]
knej nga ne eshte nj version tjeter:

te shofesh nji milingone tek ecen ne nje grumbull qymyri /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Po ri-formuloj nje batute te shkeputur nga nje film qe e pashe keto dite ne TV (per te qene ne rregull me copyright-in):

Cili eshte kulmi i degjimit?

(variante mund te kete shume, por kete qe ishte ne film s'e kisha degjuar me pare)
 

roald

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga X-Ray:
[qb] bravo Arbri,kete pergjigje kisha edhe une!
Po kulmi i Intiligjences a e dini kush eshte? [/qb]
me padyshim te gjeje kulmin e durimit graemlins/wacko.gif qe arbri e gjeti!!!e meriton nje duar trokitje apo jo.. :smash:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Duhet me gjet iher ate te X-Ray dhe Hermes-it.
Ej po nuk i gjeti njeri thojni ju vet.
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Hmmmm kulmi i degjimit...
Te degjosh zerin melodios te nje mize qe kendon nje ninulle ne nje qyp te mbyllur......
E gjeta valle? :rolleyes:
 

Hermesss

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Petroninsja:
[qb] Hmmmm kulmi i degjimit...
Te degjosh zerin melodios te nje mize qe kendon nje ninulle ne nje qyp te mbyllur......
E gjeta valle? :rolleyes: [/qb]
Mamasita /pf/images/graemlins/wink.gif aha! s'ke gjet gjo akoma, megjithese i je afru icik me fjalen "mize" /pf/images/graemlins/tongue.gif
P.S. Kollaj te na torturosh ti ne te gjejme per c'a t'ka shku ajo mideja jote mizore? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

miri-i-mire

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Ç'eshte nje pike e zeze ne tavan...??
.....
eshte nje mushkonje..!!!
..... /pf/images/graemlins/smile.gif
Po nje pike blu ne tavan ç'eshte..??
 

roald

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

amon mer çun nuk i le akoma keto pikat!! /pf/images/graemlins/tongue.gif graemlins/help.gif graemlins/help.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Nje pike blu ne tavan.....
Hmmmm e gjetaaaaaaaaa
Miza, nga ato qe e kane ngjyren si jeshile por
nga reflektimi i drites duket blu.....
Jom apo, sjom, shkence me vete mo..... /pf/images/graemlins/tongue.gif


Ok nje gjegjeze...
Cfare eshte diferenca midis nje toast dhe nje letre higjenike?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga miri-i-mire:
[qb] Ç'eshte nje pike e zeze ne tavan...??
.....
eshte nje mushkonje..!!!
..... /pf/images/graemlins/smile.gif
Po nje pike blu ne tavan ç'eshte..?? [/qb]
Eshte ajo mushkonja qe kishte veshur ato xhinset D&G qe i bleu ne vere. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Iness

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

ok gjeni kete..
Cfare eshte nje pike e kuqe ne tavan? (ka dy variante).... :rolleyes:
 

roald

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

na hapet barkun me keto pikat!!!!!!!!!!!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek: :eek: :eek:
 

Eni_883

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Iness mushkonje eshte dhe ajo pika e kuqe /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Dani83

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------
Fillimisht postuar nga miri-i-mire:
Ç'eshte nje pike e zeze ne tavan...??
.....
eshte nje mushkonje..!!!
.....
Po nje pike blu ne tavan ç'eshte..??
--------------------------------------------------------------------------------

Eshte ajo mushkonja qe kishte veshur ato xhinset D&G qe i bleu ne vere.
-----------------------------
VERSIONI ORIGJINAL...
Ç'ESHTE NJE PIKE BLU NE TAVAN..?
ESHTE NJE MUSHKONJE ME BLU XHINS..!
PO NJE PIKE E ZEZE..?
ESHTE NJE MUSHKONJE ME TE ZEZA QE I KA VDEKUR BURRI..!!!
 
Top