Firmat qe veshim..

Almaa'95

Papirus rex
U mu kujtu mbasi e postova sms me lart. Sa portace akoma ne shtrat apo thuj mbrem party. Ene sa per vetllat ju nshqipri I keni si gjylpan kpucari se e di une
Meqe me permende vetullat! Mua sa me ben njera vetull ben i gjithi ti koke e kembe :')
Shiko dicka te bukur ketu.. Merr veten pas asaj qe pe (pi dhe cik uje :p)


 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Epo vazhdo... Ska shume rendesi kush je ti Apo kush jam une... Mua me ngjan nje llafazan pa lidhje, qe ske cte sjellesh pervecse te llafosesh/ paragjykosh pa lidhje. Waste of time/space. Dnt edit my comments anymore.
Meqe ti paramendon nje gje qe realisht nuk esht as e arsyetueshme e as e llogjikes tende nrregull pranoj. Per te sjell ke mor vesht se vi me rol fotomodeli ktu. e sa per hipotezat qe po permend ta siguroj qe esht e kunderta. Meqe e mbylle ne angl po ta kthej dhe une mos u merakos vazhdo me pushimet quje se sjam ktu kshuqe as mos cito kundrejt asaj cfar permende
 

-Zana-

e...Thjeshte
Une bazohem ne ate cfare shkruan... Mos e zgjat me shume, sepse nuk kam asnje interes ndaj teje, kshuqe move on.

Have fun & take care.
 

Almaa'95

Papirus rex
Si thua sikur tna ikni cik qe te dy nga tema, e te ziheni.. Tutje :)
Ketu flitet per Mode,Art jo per trasta me speca e llafazane pa lidhje !
Oo burrrraaa tani :D
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Meqe me permende vetullat! Mua sa me ben njera vetull ben i gjithi ti koke e kembe :')
Shiko dicka te bukur ketu.. Merr veten pas asaj qe pe (pi dhe cik uje :p)


Une sjam ne ankand sa per dijenIn tende e as dua tjem precioz. Meqe permenda dicka qe tek ti paska qen genjeshter per iden time terheq fjalen e mesiperme dhe them qe akoma ne shqiperi egzistojne femra tvecanta persa I perket vetullave. Uj kafe cigare leng portokalli do ndonjeren nga kto ti meqe I kam te gatshme. Te ik tlaj syt pak qe tmor veten se kto syt e tu po mbje te fikt mduket
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Si thua sikur tna ikni cik qe te dy nga tema, e te ziheni.. Tutje :)
Ketu flitet per Mode,Art jo per trasta me speca e llafazane pa lidhje !
Oo burrrraaa tani :D
Po art ne vete esht dhe bashkbisedimi pastaj ktu sdi gje kush po don me lujt cicmic.
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ik dhe mos te shof me ne kete teme!:D
Ta kuptosh pak a shume me cfare njerzish ke te besh e ta qepesh here tjeter! Mire-mbetsh..
Po ti cpate paskit qe te dyja te njejtin temperament tregohuni pak me delikate nbised se sjemi tu nda tokat. E pash me ke kam tboj dhe e respektoj ceshtjen e qe te dyjave dhe pse me forma te ndryshme vetullash e sy. Kur ke tbojsh me dy femra sy shtrigash duhet me u perqendru e te perpiqesh tjesh Engjell ndryshe tsakatojne mentalisht
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Une bazohem ne ate cfare shkruan... Mos e zgjat me shume, sepse nuk kam asnje interes ndaj teje, kshuqe move on.

Have fun & take care.
Ka ngel gjjthcka tek interesi ne ditet e sotshme gje qe nuk e njoh si term fare nca do lloj dimencioni jetsor. Se a luj a jo esht pune per mu. Ti ik e mos u merr me fare me komentet e mia mjafto tmos permend ty e je okay. Hajd udha mbar
 

Almaa'95

Papirus rex
Po ky kshu? O djali ste ofendoj njeri cke qe me ofendon, krahason syte e mia me syte e tjerve :eek: ke tru ne koke ti mo?

Ika tani se kam per t msuar po e di une ca doni ju :p
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Po ky kshu? O djali ste ofendoj njeri cke qe me ofendon, krahason syte e mia me syte e tjerve :eek: ke tru ne koke ti mo?

Ika tani se kam per t msuar po e di une ca doni ju :p
O goc as u ndjeva e as te ofendova perkushtoju ose jo leximit te fjaleve totalisht ndryshe bej sikur nuk ndodhi asgje e jep prgj qe mos tket lidhez me biseden. Se do msosh e spo te kthej prgj qe mvin ncast se ndryshe nuk e ke mendjen tek leximi . Tru e di ti. Sa per syt e thash njeher plasa tu pi uj do sofokohem besoj po I pash serisht
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Dersa me krahasove, ofendim ishte per mua & mos e perserit me :p Klm
Nqs qenke ofenduar per ket shif e ndrro dhe ti mynyren tende kur percmon te tjeret atehere. Nfakt ke te drejt se sduhen bashkengjitur disa gjera secila e vecuar her tjeter do jem I kujdesshem. Klm dhe ti e ta dish se po thy rrekord per mos pirje uj ska ca koh ka fillu ca mbone moj kulminante
 
Top