Firmat qe veshim..

Almaa'95

Papirus rex
Fillojme me Cantat..
Fotot e cantave te mia..

Alviero Martini

Fabiani

Alexi Andriotti-Tally Weijl

Longchamp

Gucci

MaxMara
 
Last edited:

Almaa'95

Papirus rex
Unik, me pelqen shum kjo teme mos ma prish! Nese ske gje per te sjell, te ftoj te shqyesh syte.. Jo gojen! :D

Sportivet jan keto :D

Nike - Armani Jeans - Diesel !
 

Almaa'95

Papirus rex
N'fakt ti gjithnje je marr me mua..
Ndryshimi i vetem eshte qe sot po te kushtoj ate vemendjen q aq shume ke kerkuar :D
 

Dreamer

Under the Dome
Me habit nje gje ne fakt ...
Gjithmone kur nuk merrem* ndodh e kunderta nga ana tjeter ;)
Do jete effect i fushes gravitetit :) Me shume shtyn e me shume terheq :)
 

Almaa'95

Papirus rex
Kshu me ndodh dhe mua sapo vendos te tallem me dike cuditerisht ai/ajo e kupton dhe largohet vete :(

Ahahah..Boll te dhash rendesi tn se e more seriozisht me duket.Shendetin:D
 
Top