Firmat qe veshim..

Almaa'95

Papirus rex
24qss5d.jpg


Sa me kishte marr malli per kete teme.me ka ardhur dhurat kjo ngjyra e embel mac.

Eshte e preferuara per mom. Dhe jo vetem se eshte firme por eshte vertet si cilesi shume e mire.
 

joetisti_

Locus omnem
Une s'di ku lexohet firma te keto qe kam veshur qe ta shkruaja. Por veshjet me vijne nga Amerika ndonese, pavaresisht se jane cilesi e mire, hera-heres mbajne logon: made in china, apo vietnam, apo dicka te ngjashme :)
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Ku më dalin lekët për firma!
Më behet qejfi dhe e adhuroj një femër dhe mashkull që vishet bukur. E kundroj me interes dhe kënaqesi.
Por përsonalisht , atje ku është më lire...Përshkruaj realitetin tim!
 

Almaa'95

Papirus rex
THE BEST FIRME QE PREFEROJ UNE ESHTE "DOLCE GABI":hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: ME 10 MI LEKE
JE I VESHUR KEMBE E KRYE:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:

Jo po me 200 lek :eek: po cfare flet mo cun se 10 mij lek nuk te ben as ushkuri pantallonave ty!

Tema : jam e fiksuar mbas firmave. Nuk vishem/perdor Dot dicka te perdorur jo e jo (sbehet fjale) por dhe te zakonshme apo te perhapur, se dua.
Sesa m kushton e gjitha kjo mani/fiksim / semundje vetem une e kuptoj ama , perpiqem dhe ja dal :)
 

Mirabel

Locus omnem
Ku më dalin lekët për firma!
Më behet qejfi dhe e adhuroj një femër dhe mashkull që vishet bukur. E kundroj me interes dhe kënaqesi.
Por përsonalisht , atje ku është më lire...Përshkruaj realitetin tim!
nuk qendron bukuria dhe hijeshia tek marka edhe pse deshiren mund ta kemi, por tek menyra si i kombinon dhe si ndihesh ne to.
as une sjam e fiskuar pas markave por pas atyre qe me bejne te ndihem mire...nese kam takat per marka sigurisht qe i vesh por jo dedicated
 

SNAP

Papirus rex
Jo po me 200 lek :eek: po cfare flet mo cun se 10 mij lek nuk te ben as ushkuri pantallonave ty!

Tema : jam e fiksuar mbas firmave. Nuk vishem/perdor Dot dicka te perdorur jo e jo (sbehet fjale) por dhe te zakonshme apo te perhapur, se dua.
Sesa m kushton e gjitha kjo mani/fiksim / semundje vetem une e kuptoj ama , perpiqem dhe ja dal :)
Lali nuk mbaj ushkure, me mjaftojne nje bluze,atlete, dhe nje pale tuta sporti, normal dhe breket poshte;):hidhu::hidhu::hidhu: bejne 10 mi leke tani?;)
 

Almaa'95

Papirus rex
Lali nuk mbaj ushkure, me mjaftojne nje bluze,atlete, dhe nje pale tuta sporti, normal dhe breket poshte;):hidhu::hidhu::hidhu: bejne 10 mi leke tani?;)

10 mij e 500 . Se 500 lek te ben dhe karakteri o Lali :)

Ahh dhe nje gje. Mbaji me dore...penevreket , se do te bien rrugvee meqe sperdorke dhe ushkure.
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ej ka ik moda o goca me tregu markat tani ni klloun ka shpik ket qe duhet me tregu format trupore kshuqe sju sherbejn me rrobat. E ojti Alma sa i paske thojat mi me te ca daullen e veshve
 

Almaa'95

Papirus rex
Ej ka ik moda o goca me tregu markat tani ni klloun ka shpik ket qe duhet me tregu format trupore kshuqe sju sherbejn me rrobat. E ojti Alma sa i paske thojat mi me te ca daullen e veshve
Cfare problemi ke me thonjet e mij? I kam bere kshu me palma me gjëra, fiks sipas sezonit po ku di ti , lol
2dgustd.jpg
 

joetisti_

Locus omnem
si varet? Nga se varet? Pse varet? Cfare varet? Ku varet? :)
Ku më dalin lekët për firma!
Më behet qejfi dhe e adhuroj një femër dhe mashkull që vishet bukur. E kundroj me interes dhe kënaqesi.
Por përsonalisht , atje ku është më lire...Përshkruaj realitetin tim!
Kjo liora... Te beheshe aktore ti, do te kishe talent te padiskutueshem te beje te qeshnin, te qanin me lot...

Po edhe te blesh shtrenjte dicka te falsifikuar, s'ia vlen.
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Epo gjërat janë shumë te shtrenjta more shoku.
"Shtriji këmbet sa ke jorganin" thotë populli.
Megjithatë edhe me pak lirë mund të vishesh , kombinohesh përsembari.
Si thonin gjyshet tona , vetëm të të vije era sapun. Hahaha.
 

joetisti_

Locus omnem
Epo gjërat janë shumë te shtrenjta more shoku.
"Shtriji këmbet sa ke jorganin" thotë populli.
Megjithatë edhe me pak lirë mund të vishesh , kombinohesh përsembari.
Si thonin gjyshet tona , vetëm të të vije era sapun. Hahaha.
Se mos eshte per nje apo per dy kjo gjendje m*ti. Per te gjithe eshte. Madje holle-holle edhe po te jesh mire edhe te shikosh keq ndihesh me keq sesa ai qe s'eshte mire.
haha, bravo gjyshet.
por mire eshte edhe te te vije era natyralitet. Une vdes per ate ere...

Te vishesh shtrenjte apo edhe te jesh shume "lart" te tjereve, te ben te largohesh nga ai person.
 
Top