Firmat qe veshim..

Almaa'95

Papirus rex
Ahahah.. E kisha harruar fare kete !
Ja atletet.. (Jo te vetmet)

Nike- Nike
Adidas - Adidas
Reebok
 
Last edited:

Almaa'95

Papirus rex
Uhh na falni se e paskemi perseritur dy here padashje.. Na falni se dhe ne fund te fjalise qe nuk vendosem shenjat e pikesimit ! ppff
Komento foton , ti leri gabimet :)
 

Almaa'95

Papirus rex
Ste mjafton firma aty sa ty ne kembe?! :D
Ok here tjeter do te ta DERGOJ ty faturen qe ta shohesh Live me mire :)
 

Dreamer

Under the Dome
Jo per gje por meqe kemi filluar te pagujame taksat edhe ne Shqiperi desha te shoh nqs ka TVSH te llogaritur ne te :D
 

Almaa'95

Papirus rex
Cte pertoj? Une per kete arsye e hapa kete teme..
I nxjerr nga kutiat i bej foto i fus prap ne kuti :) Eshte dicka shume e thjeshte, provoje dhe ti se kjo do jete asyeja qe s'hedh foto ketu TI.. Pertesa apo jo? :D
 
Top