Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

B.E.N

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

CONT'

- BEAUTYFULL MIND.
- THE BRONX (I think)
- CATCH ME IF YOU CAN
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Beno,
she she po ti mer po e kthen temen ne filmat qe zoteron ne videoteken tende personale
Permbahu o burre i dheut lol mos e jep veten kaq shpejt /pf/images/graemlins/smile.gif

Nejse, vazhdoni klasifikimet psikologjike ju te tjeret /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
 

LEA

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

FEAR AND LOTHING IN LAS VEGAS.

e kam pare tete here dhe sa me pelqen, aq nuk e marr vesh ate film. dhe do vazhdoj ta shoh, por jo per ti gjetur kuptimin, se fundi i fundit dy te dalldisur nga droga jane por se e kam fiksim.
nuk di aq mire not, sa te hyj ne filma kaq te thelle. /pf/images/graemlins/laugh.gif

apo sluan ai johny depp aty qe ma heq trurin mua.
 

TEO

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

e kam une DivX e do njeri?
 

Guest
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

the patriot /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

DAC

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

filmi qe me pelqen me shum .....

PADRINO....1..2...3
 

Admir

Forumium maestatis
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

-THE SIXTH SENSE
-bosh
-bosh
-bosh
-bosh
-UNBREAKABLE
-PULP FICTION
-DANCER IN THE DARK
-DEVIL'S ADVOCATE
dhe Filmi "Ball per Balle" /pf/images/graemlins/smile.gif
 

B.E.N

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Fillimisht postuar nga Petroninsja:
[qb]Beno,
she she po ti mer po e kthen temen ne filmat qe zoteron ne videoteken tende personale
Permbahu o burre i dheut lol mos e jep veten kaq shpejt /pf/images/graemlins/smile.gif

Nejse, vazhdoni klasifikimet psikologjike ju te tjeret /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....[/qb]
SORRY, CAN'T HELP IT. /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Si eshte bere ketu u pa puna do marre ate listen e corriere della sera une,sepse ne meyre tjetr nuk ja dilet.

Megjithate numer 1 ngelet Matrix.
 

a_maliqi

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

pasi ishte fjala per mbresat dhe efektet psikologjike qe kishte nje film...

them..."American Beauty"
 

Essenza

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Fighting club
Boys don't cry
The game
Il pianista
Kapedani /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Essenza

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Ka prap po sme kujtohen tani.
See u later :tipsy:
 

ameba

Forumium maestatis
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

per mu asht Vanila sky!!!! :rockband: :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

fallen angel

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

pse s'co pm ti mer palle te me sqarosh per gjanat? :smash: :smash: :smash:
 

Essenza

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Fillimisht postuar nga ^xox^:
[qb] per mu asht Vanila sky!!!! :rockband: :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ehe edhe ai... sme kujtohej ne bote :smash: :thumbsup:
 

fallen angel

Primus registratum
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

vdeksha une per gustot tuja...
i solitti sospetti! dhe kaq!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Filmi me i thelle nga pikpamja psikologjike.... eshte?

Filmi qe me eshte dukur me i thelle nga ana psikologjike eshte:
Kubi.
 
Top