Fan Klub i Autoritarit.

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Ok e terhoqa , por edhe ti terhiqe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: GANGO</div><div class="ubbcode-body">Fansa te mij!

Po e shkruj ket ne oren 3.04 am.
Nje arsye e mire per te ba ket gja
kaq jasht karakterit tem
eshte qe un kam lujt mensh.

I have been driven crazy
prej fjalimeve te shoqeve
e shokeve
qe me inkurajonin per te
gjet 'my soul mate". Dhe prej
kartolinave te tyre si '
Such is Life"..."can even be worse"
"Come to me tonight..:)" etc .

Ndoshta po hyj en gjynah qe po
complaint per shoqerin time en ket kohe.
Por seriozisht se kam dit
qe shoqet mund te bahen kaq boring
vecanarisht kur mundohen te
perfitojne te
shkurtojne distancen me ty
te thejne barrierat dhe
finally dhe te te fusin duart...:).

U duket veti se jan te zgjuara. Nje informnacion
virtual imi ky.
Por me mu nuk u ecen pasi
asht si te kerkosh ar dhe te kapish
gure.
Ti krahasosh me vajzat italiane,
kroate apo even shqiptare, shoqet e mija
singaporeane skan asgja outstanding.

Femnat shqiptare pershembull
mund te mos e dijne kamasutren per mendesh
por me kan mesu mire
disa gjana gjat
fazes se adoleshences se jetes teme...:).
Si mesuese te mira gjithmone me thonin:
venjau menjen mire mesiveve se kan me tu
dasht en jete. Po pora me ke e ke. Ku e kisha
menjen un
ather.
Tash e kam kuptu dhe me duket se i kam lan
te deshperume ato. Dhe sa her qe flas en telefon me to
me thojne
he qyqan a te thame qe edhe ky Shen Valentin do te
gjej vehtem qyqe pasi jo vetem
qe nuk ke qene i vemendshem gjat "mesimeve"
qe te kena dhan por edhe zoti te ka
hup en singapor larg nesh.
Gjaja e vetme qe me bajn me perjetu kto fjale
eshte 'low self esteem".
Dhe sic duket e vetmja gja qe
na shqiptart jena te zotet
eshte te ulim 'self esteem'-in e njenitjetrit
poshte, ne menyre dhe vetem per te ngritur
ate personal tonin.
Tash me thoni mua qe skam arsye per te dal mendsh!!! </div></div>

Kur i lexoj keto shkrihem se qeshuri... hajde tani mos u bej shume serioz ne jete po shkruaj dicka te tille perseri... mbaje shpirtin tend vital mos u jep shume pas punes e te beheshi si perendimoret edhe ti... mos ndrysho..kete dua te them...
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

ahaha mu mvjen me qesh me cka kam shkru dikur.
vjen i moment en jet qe qeshesh me disa gjana te shkumes
ahahaha. kur i lexoj tash cuditem ca kam shkru

tash me mungon imagjinata me shkru , por kam me shkru nojsen
kur tkem koh
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Mu dukte nervoze kur e the ikyt... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
noshta i ke keqkuptua ...
ciao...
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Ja sec ben CID im dalengadale e fut ne rrjetin e psikologjise duke luajtur ne emocionin e saj ... Jam e sigurte qe ti pret qe ajo te mbrohet e te sulmoje... pastaj ti perdor menyrat tua per te nxjerrur kuptimin e psikologjise se saj eh Kome ? Aristokratja kujdes ne cdo fjale te keqen kiren sepse ky pamarrur parasysh cfare thua drejtpersedrejti... pa u kushtuar shume konsiderate fjaleve qe thua drejtpersedrejti ky arrin te lexoje mes rreshtave dhe ne mendjen tende.
bobobo Po leri ore vajzat rehat mos u bej psikologji... nuk jane kriminele keto /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

un te njoh ty ma mir se e njeh ti vetin... se ti ke fol e
kurse un tkam nigjua /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: 'KOME'</div><div class="ubbcode-body">un te njoh ty ma mir se e njeh ti vetin... se ti ke fol e
kurse un tkam nigjua /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif </div></div>

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Te faleminderit per komplimentin zoteri. Ka me shume vlere kur vjen nga ti ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif





Silly ! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

I Merzitun en ni shpi te huj. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

S'ka gja ma bukur se me pi lang kiwi-banane en 2:39 am,
i kredhun en mendimin qe ajo stjuardesha e emirateve
asht gati me e kry picen. En noj nate tjeter kisha preferu,
ven t'kuqe. Po pse me pi cfar deshiron, kur c'do gja tjeter
sonte asht tu t'shku en krah t'kundert.
S'jam tu ba lojna. Gjanat jan shum keq.

Sonte bahen 13 dit qe Adeli asht zhduk prej faqes t'dheut.
1 shoqe jeme m'ka lan vetun en dhom te ndenjes
me gatu pica per 1 ore. E dashura jeme singaporjane
se shpejti ka mem lan per nji djal tjeter .
Eh si kenka jeta.
Para se me ra en dashni marojm me ra en dashni
sa bijm bahna si 2 ant e nji medalje. Hic nuk munena me
e perball njanitjetrin.
Problemi filloi parmram kur singaporjanes i thash
' na bame dashni bashk jo sex'.
D'vet c'do vajz e ka me te than qe "me ba dashni"
e "me ba sex" jan dy gjana te kunderta.
'me ba seks' asht cka na mashkujt kerkojm,
e 'me ba dashni' asht c'ka jena te detyrum me e qujt ate
sepse ashtu u pelqen vajzave me e qujt. Na thojm
at c'ka u pelqen vajzave me nigju.
Mas ktij debati parmram ,kam shpres qe neser mrama
kam me ken single e avaliable prap.
Burri ka nevoj me ken beqar kajher en jet.
Nuk munesh me nejet tu buzqesh ndaj tana marrinave
gjithmon, nuk munesh me hanger te njajten "dark" cdo nat.
Un menoj qe 2 dit lidhje ose martes jan shum. Lidhja, fjesesa ose martesa duhet me ken kontrate per nji nate, pa t'drejt rinovimitmas dats te skadencs. Secili partner duhet te ket te drejt
me dal prej kontrats me 1 ore paraljamrim. Problemet,
nqoft se ka nonje, duhet me u zgjill en shtrat.





(Asht surpriza qe t'thash /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif )
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Keto momente qe ndodhem vehtem para se te nisem per udhetim me kap ai malli i papershkruar per ty. Me ke thene qe quhet " post meeting neurosis", /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif . Po nisem per udhetim por si perhere le zemren time pas ketu. Te lutem kujdesu shume per te se eshte shume e ndjeshme zemra ime. Po pate kohe shko hap shtepine, dyert dhe dritaret qe te ajroset, mos prek asgje nese nuk je ne gjendje ta vesh perseri aty ku e merr hehehehehe. Mbaj gjithcka ne rregull dhe perpiqu te mos harrosh celesat brenda perseri. hehehehe... dhe gjate kesaj kohe te lutem zhduku nga mendja dhe syte e mi ndonjehere se me duhet te punoj. Zhduku!te pakten per 1-2 minuta nga syte e mendja ime keshtu mund te punoj. Dhe i gjori ti po me harrove... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Kiren</div><div class="ubbcode-body"> Po nisem per udhetim por si perhere le zemren time pas ketu. </div></div>

ke harru ktu edhe karikusen e telefonit hohohoho /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_clap.gif
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Pse qeshesh? Kur te kthehet tash ka me na ba noj aksident
qe ska me na myt as ska me na ba ma te fort maje men.
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Kiren</div><div class="ubbcode-body">Keto momente qe ndodhem vehtem para se te nisem per udhetim me kap ai malli i papershkruar per ty. Me ke thene qe quhet " post meeting neurosis", /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif . Po nisem per udhetim por si perhere le zemren time pas ketu. Te lutem kujdesu shume per te se eshte shume e ndjeshme zemra ime. Po pate kohe shko hap shtepine, dyert dhe dritaret qe te ajroset, mos prek asgje nese nuk je ne gjendje ta vesh perseri aty ku e merr hehehehehe. Mbaj gjithcka ne rregull dhe perpiqu te mos harrosh celesat brenda perseri. hehehehe... dhe gjate kesaj kohe te lutem zhduku nga mendja dhe syte e mi ndonjehere se me duhet te punoj. Zhduku!te pakten per 1-2 minuta nga syte e mendja ime keshtu mund te punoj. Dhe i gjori ti po me harrove... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif </div></div>

O shejtane ka fillu malli mem marr per ty.
Vec me ta ba me dije deshta. Goodnight Kiren.
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Shejtan je per vehte. Ja si genjen. Por "edhe kur genjen gjithmone thua te verteten". Syte e tu flasin. Syte e tu flasin shume /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 
Top