Fan Klub i Autoritarit.

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Shprehje e dashurise me nerv ah dragon ? Well done well done.Ti me duket se bie ne dashuri cdo dite, dje, sot, neser cdo dite...
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Hey player ti kurre nuk me dedikon mua asnje kenge, pastaj ti harron te besh foto me mua dhe te kercesh me mua ne gjithe ate rremuje... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

ahahhha... ska gja darling there is always next time... next year. *qeshet si dreq"
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Cili eshte percaktimi i "soon" per ty? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Pse nuk shkruan? Cfare po mendon...? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 
Top