Fan Klub i Autoritarit.

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Sa hot t'ban kjo mnyr egersie femnore.
Kur je ishtu e eger ktu imagjino si do jesh en shtrat ...
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Ketu e ke kaluar limitin... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif e shkreta ajo japonezka qe po provon te rilidhesh perseri ... mua me vjen keq per te... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

"Ketu e ke kaluar limitin..."

Ti mos u ofendo kaq shum more Kiren se ishte vetem nji anderr...
por me bekimin tane i might achieve it...
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

U beson ti enderrave ? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif


Hey do doja te shihja sonte ne mbremje... dua te te kaloj dicka ... shpresoj do dukesh andej nga Balaklava...
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Pse the enderrat atehere? Cili qe qellimi? C'fare pate ne mendje ma thuaj tani? Ku deshiroje te dilje? Cfare deshiroje te beje? Heheheheh
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Me sa kuptoj un ka shum mundsi qe kam dasht te labja me ba naten. Por at nat e kam kalu en nji makin blu e pistolet te shemtume en dor.
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

"... Dhe per te thene te verteten, gangsteri dhe oficeri e kane te veshtire te qendrojne ne te njejtin person bashke..." - E,K

Hehehehehe
 

kiren

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Beje nje pyetje tenden ti pastaj hajde dhe komento per timen!
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

pse kaq angry ee?
U know cokollata e ban njirin e lumtun. Duhet ta konsiderosh.
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: aristokratja</div><div class="ubbcode-body">Dhe prape shkrues shume i mire i shqipes... &lt;img src="/pf/images/graemlins/lol.gif" alt="" /&gt; </div></div>


More edhe nqoft se vdes aristokrate, madje edhe nqoft se vdes zonjushe, un kam me shperthy en zemren tane si rrahja e saj. njaq fort em don * ahaha* !
 
Top