Fan Klub i Autoritarit.

elviskelmendi

Primus registratum
Fan Klub i Autoritarit.

Gjate diteve te mija te pushimit, disa
fansa vajza te mija, erdhen
e trokiten ne deren e shtepise time duke
me kerku me pasion qe te hapja fan klubin tim
ne menyre qe te me parashtronin kerkesat e tyre apo
linin pershtypjet dhe komente...
 

ameba

Forumium maestatis
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Cudi qe nuk po duket asnje nga keto fansat e tua te cmendura /pf/images/graemlins/confused.gif

Je i sigurte qe ja ke dhene adresen e sakte /pf/images/graemlins/confused.gif
 

elviskelmendi

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

/pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
Mos t'laft zoti pa armiq....mka pas beku mama.
 

gurax

Pan ignoramus
Re: Fan Klub i Autoritarit.

[ QUOTE ]
Zakonisht FanClub-in e hapin fansat, dhe jo VIP-i.

[/ QUOTE ]

Ai vetem ka sponsorizuar. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Nuk e di se cfare pi ky tipi...por qeka shume shume shume e rende /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Se ç'kam pershtypjen se ky Autoritari eshte thjesht nje nick tjeter i ndonje anetari te af. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

elviskelmendi

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Nuk e di se cfare pi ky tipi...por qeka shume shume shume e rende /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Im deeply hurted by your koment.
It dishonoured my eyes.
This is not a nice feeling
and sja uroj askujt me e
experience.
I never thought u were so rude
or at least you will be rude with me.
Me duket vetja qesharak sepse duhej te
kisha njoftur pas gjith kesaj kohe
qe kemi kalu bashke.
Im rather disaponted dhe zemer te helmume.
Pasioni per ty is converted ne hate. This is the
remaining feeling which i just developed for u.
May Earth and Sky be whitnes of my innocence...

Autoritari. Singapore ;on the fifth day of the
second month of year two thousand seven.
 

kelmendielvis

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Hi Authoritar!
Je autori me i mire qe kam lexuar ndonjhere.
Please vazhdo te shkruash qe te marr dosen time ne menyre qe te vazhdoj te jetoj.
Shpresoj te takohemi neser ....khoota bounhe kho /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Mund te na vesh ca foto meqe eshte klubi jot? /pf/images/graemlins/laugh.gif

P.S. Se mos harrosh ndonji ku ke dale ne plazh /pf/images/graemlins/wink.gif
 

kelmendielvis

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Waw autoritar paske kerkesa ti hehe? Do chaar jaise mila bhi haske hon mila mahrujani hehehe
 
S

Scorpion

Guest
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Uuuuuuu sa fansa paske /pf/images/graemlins/laugh.gif Po Yogin ku e ke /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

elviskelmendi

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Bahnaaa Scorpion wheta lagha bahajo
harixhen /pf/images/graemlins/smile.gifsukhasgar. Darshan shyam man samay /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Neel phe chccha ohati

[/ QUOTE ]

Ky eshte perkthimi i fjales "ohati" ne google.


Meaning: 1. testicle
2. the scrotum
3. obstruction

Car po thu ti more? sillu mire se te iken fanset.
 

Qerratai

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Neel phe chccha ohati

[/ QUOTE ]

Ky eshte perkthimi i fjales "ohati" ne google.


Meaning: 1. testicle
2. the scrotum
3. obstruction

Car po thu ti more? sillu mire se te iken fanset.

[/ QUOTE ]

Gogla i rrumbullakoska se tepermi perkthimet /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Fan Klub i Autoritarit.

Hey, kujdes me keto gjuhet e cuditshme se u ofendova une /pf/images/graemlins/wub.gif
 
Top