E gjeni dot...?

zog

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

hahaha e bukur kjo, po pergjigja e vertet megjithse me diskriminuse ne fakt eshte me e bukur: "nuk i mjaftoi leshi me mbulu majmunat" /pf/images/graemlins/laugh.gif


aurora, me duket se pergjigja ime eshte me e gjetur se ajo e krijusit. me psikollogjike gjithashtu. e para tregon qe personalitetin policit ja jep vetem kapa, e dyta qe ka koke te vogel (pranej eshte bo polic) sa qe e fut kapelen ne kulete, dhe e treta megjithese civil (pra me kapen ne brez) nje polic mbetet kurdohere polic.
 

el_che

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga TEDI:
[qb] Cfare thone 2 Kerthiza te Seksit te KUndert KUr Takohen ... [/qb]
hahahhahaha, po e them une tedo, mgjthse pergjigjen ma ke dhone ti plako.

dy kerthiza te seksit te kundert kur takohen i thone njera-tjetres:

p*** te somes ca feste po behet ne katin perdhes
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: E gjeni dote...?

Po ti maje icik sekretin e robo . Nejse t falet se ka Kalu i Vit dhe ne nuk jena sekretet Shteterore Top Secret qe I nXjerrin pas 50 ose ku e di une sa vjetesh ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

J.P

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Pse eshte shtuar kaq shume popullsia e milingonave???

:; : :
: : : ;
 

Alanis

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Sepse tani jemi rritur dhe nuk i vrasim me. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Brezat e ri merren me gjera me argetuese

ps: pse mos te shtohen, se mos e njohin ligjin e abortit!
 
Top