E gjeni dot...?

Diddy19

Su@mi
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga *Aurora*
Sepse Paku i Vitit te Ri dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne!

Ta kishte thene ndonje djale kete edhe mund ta kisha kuptu edhe pse s kisha kene dakord me te...po ta thote nje vajze eshte ....KULMI! :mad:
 

Bukuroshja

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

:wave: Yllka ashtu do e shpegoja edhe une por ju e kishit shpeguar me perpara

--------------------------------------------


Fillimisht postuar nga Yllka shembullore:
[qb] C'na vure ne pune more Love

Atij i ngelen 3 mije lek, nr. tek.

Si rregull i pergjithshem, nr. cift + nr. cift (24 + 24=48) jep nr. cift dhe ngelet nr. cift per te shtuar qe te plotesohet 50. Ne na duhet nr. tek. Atehere ky veprim eshte gabim.

Normalisht. pasi i ngelen 5 leke, duhej t'i jepte nga 2.5 secilit pra i ngelej nga 25 - 2.5 = 22.5 borxh secilit.

Si perfundim llogaria e sakte eshte:

22.5 + 22.5 + 5 = 50 [/qb]
 

zog

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga *Aurora*:
[qb] Po mire gjejeni kete:

Perse policet i mbajne kuletat rrethore? :rolleyes: [/qb]
per me mçef kapelen kur dalin civil.


pse zoti i krijoi TE ZINJTE?
 

alinos

Forumium maestatis
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga *Aurora*:
[qb] Po e ke gjetur, eshte zjarrfikesi, por arsyetimi nuk eshte i sakte.
Sepse Paku i Vitit te Ri dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne! /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Rori mi rori,
prralla asht me nje brune dhe nje bjonde inteligjente, sepse s'ka bjonde inteligjente, por ka mundesi te jesh dhe ti bjonde prandej e pergjithesove /pf/images/graemlins/wink.gif
 

zog

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

duhet te instalosh Flash Player prandaj, po s'pertove shko tek macromedia.com dhe sharkoje ate.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: E gjeni dote...?

Deda
asht hala mbi shtylla lal, sikur s'e di ti!
Pse tallesh me popullin e thjeshte :smash:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: E gjeni dote...?

alinos, korr autokombajna nje kalli miser aty /pf/images/graemlins/wink.gif

Kaq ka....mos e co deden nga vorri kot se s'duhet fare fillerojtsi /pf/images/graemlins/laugh.gif

easy stuff /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: E gjeni dote...?

:lol: you naughty!!!

p.s. Auftokombajnen mos ma llogarit se e kam cu te vajiset /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

enealbir

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb]
Fillimisht postuar nga *Aurora*:
[qb] Po e ke gjetur, eshte zjarrfikesi, por arsyetimi nuk eshte i sakte.
Sepse Paku i Vitit te Ri dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne! /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Rori mi rori,
prralla asht me nje brune dhe nje bjonde inteligjente, sepse s'ka bjonde inteligjente, por ka mundesi te jesh dhe ti bjonde prandej e pergjithesove /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Jo moj shpit nuk jam bjonde, megjithate faleminderit per komplimentin. Gjezat jane thjesht per humor, kush preket ne seder le te mos i lexoje.
 

enealbir

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga Su@mi:<br />[qb] Fillimisht postuar nga *Aurora*
Sepse Paku i Vitit te Ri dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne!

Ta kishte thene ndonje djale kete edhe mund ta kisha kuptu edhe pse s kisha kene dakord me te...po ta thote nje vajze eshte ....KULMI! :mad: [/qb]
Kur je ne nje mendje, pse shqetesohesh?
 

enealbir

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga zog:
[qb]
Fillimisht postuar nga *Aurora*:
[qb] Po mire gjejeni kete:

Perse policet i mbajne kuletat rrethore? :rolleyes: [/qb]
per me mçef kapelen kur dalin civil.


pse zoti i krijoi TE ZINJTE? [/qb]
Nuk eshte e sakte. I mbajne kuletat rrethore per te futur ceqet qarkullues. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga *Aurora*:

Kur je ne nje mendje, pse shqetesohesh?

Jo rrushe ,pikerisht ketu ngecen muhabeti ..S jam hic ne nje mendje me ty!! E mendojme krejte ndryshe ne te dyja...gjithsesi une e pranoj si mendim ...kam mesuar ti pranoj mendimet e njerezve edhe pse nuk i mbeshtes fare!

Il mondo è bello proprio perchè è vario!!! :shrug:
 

Diddy19

Su@mi
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga *Aurora*:

Perse policet kane familje te vogel ne numer?


Me vjen keq me te kundershtu (me fal,asgje personale me ty) po nje komshi i imi polic ka 6 femije (nder te cilet 2 binjake)...s me duket quhet familje me numer te vogel kjo e tija .Prandaj s me duket e arsyeshme te lodhem te gjej pse policet kane familje me numer te vogel kur ky pohimi i fundit s eshte i vertete!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.S Bej shaka ,edhe pse ne fakt eshte e vertete ajo qe tregova me lart.Gjithsesi s kam asnje mendim ne lidhje me gjeagjezen! :shrug:
 
Top