E gjeni dot...?

semi hoxha

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

KUSH DO ME TREGOJ SE QFARE DALLIMI KEMI NE KOSOVARET ME JU NGA SHQIPERIA KUSH DO ME TREGOJ DO TIA DI PER TE MENQUR
 

Diddy19

Su@mi
Re: E gjeni dote...?

Dallimi?? Ne shqiptaret shkruajme "te mençur" kurse ju kosovaret shkruani "te menqur"! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: E gjeni dote...?

Okej degjojeni kete: Ç'fare eshte: E bardhe-e zeze,e bardhe-e zeze,e-bardhe-e zeze...????
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Su@mi<br />
Pse kujton ti se nuk e di se ku gjendet zinxhiri i pantallonave ( megjithese dhe femrat me zinxhire i kane)? Ti a e lexove gjezen apo jo?
 

Engjelli_Vdekjes

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

о lal akoma ne kopesht je ti gje po na tregon gjeegjeza.po atehere gjeje kete gjeagjeze?Trupi brenda koka jashte.meqe je shume e mencur :book: :smash:
 

Guest
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga GJENERALI:
[qb] Okej degjojeni kete: Ç'fare eshte: E bardhe-e zeze,e bardhe-e zeze,e-bardhe-e zeze...???? [/qb]
pinguini duke rene nga shkallet /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: :lol: :thumbsup:
 

Engjelli_Vdekjes

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

o admiralo sa i zgjut qeke mer.hahahaha
te gjitha grate e pelqejne gocat e kane zili Fillon me K mbaron me I?gjejeni popull shqiptar
 

assassino26

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga cuni:
[qb] o admiralo sa i zgjut qeke mer.hahahaha
te gjitha grate e pelqejne gocat e kane zili Fillon me K mbaron me I?gjejeni popull shqiptar [/qb]
Kulaci
 

Guest
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga cuni:
[qb] o admiralo sa i zgjut qeke mer.hahahaha
te gjitha grate e pelqejne gocat e kane zili Fillon me K mbaron me I?gjejeni popull shqiptar [/qb]
ne rradhe te pare jam GJENERALI dhe ne rrrdhe te dyte ajo pergjigja jote eshte KREMI /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Engjelli_Vdekjes

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

bravo gjeneral e gjete lal te lumte qeke cun me namuz /pf/images/graemlins/smile.gif ja gjeje edhe kete tjetren
Trupi brenda koka jashte mendohu lali :smash:
 

Guest
Re: E gjeni dote...?

ajo gjoja ime /pf/images/graemlins/laugh.gif
ik tashi se i gjeta tgjitha /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

lesh perjashta....lesh perbrenda......ngrije kemben ,ta fus brenda.... :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif kush e gjen????
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

ju afrove..... :cry: corapet e leshit..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: E gjeni dote...?

uaaa si nuk e gjeta...edhe te mendosh qe keto dite ne shtepi po rri me corape leshi :mad:
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

hajde gjej kete tjetren:
ai qe e ben ,s'e do per vete...
ai qe e perdor s'e shikon.... :book: :cool:
 
Top