Deshira juaj ne kete moment?

tirana

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Ste le shpirti patriotik ty jo. Sa ni luften nihesh e thirrur nen arm.
Hec pergjigju iher meqe tu sujt krruma!!
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Qe tashi... prit te maroj t'sujtmen dhe erdhaaaaa
!!!!

A niiiiiiive ????
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te uleras sa te me degjoje e gjithe mehalla..
U merzita nga rutina e perditshme, dua te bej dicka te jashtezakonshme...
Keni ndonje sugjerim konkrete mo njerez, apo ju ka kapitur gjumi i se merkures juve ?! :eek:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te iki me vrap nga klasa ne ket moment ene vetem tia fus vrapit, mos ta kthej hic koken mbrapa.
Ky qelli i vrenjtur me ngre qimet perpjete.
Kjo derdimenia, zusha ime e paska kap me politikanet sot.
 

KATALLANI

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime ne keto momente eshte sikur te beja njehere sex me mesuesen e kompjuterit. she is black and HOT.
 

edda

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Ah sikur te isha akoma ne krevat tashti..kush ishte ai bir ... qe e shpiku punen.. une du gjume akoma
 

McByrek

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Se ku lexova ketu ne AF qe ne meshkujt cdo 6 sekonda mendojme per seks. Atehere:

123456 SEKS 123456 SEKS 123456 Seks 123456 SEKS

e keshtu me radhe deri ne ora 14 kur shkoj te ha dreke

ciao

123.... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

McByrek

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Ore, a ka ndonje menyre, metode, marifet, mekanizem a ç'të jete per te frenuar per pak kohe kete punen e te menduarit cdo gjashte sekonda per seks? Po u lodha mer bab, s'ja dal dot me. Kam 25 vjet qe po bej te njejten gje pa nderprerje. Mjaft. Kjo qenka edhe me e keqe se viagra.
 

Hermesss

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira ime e sotme per weekendin qe po vjen eshte: te mos bej te vuaj dike qe e kam shume per zemer... por edhe nese e bej (qe e di se do e bej), lutem qe te me kuptoje drejt dhe te mos me urreje /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Hermes, po me fut ne mendime...
dhe cuditerisht deshira ime ne keto momente eshte me dit se ke ke nder mend te lendosh megjithse e do shume?!
Cuno, kujdes me lendimet se bota eshte me rrota......
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

E di lal, por nuk e kam tek ajo... thjesht jam shume i ndjeshem ndaj vuajtjes qe mund t'u shkaktoj personave te tjere, edhe pse pa qellim te keq :confused:
p.s. I guess you know what it is all about...
 

roald

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

ketu ku jam une nuk ka banjo vdqa(imagjinoni deshiren)! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

McByrek

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] ketu ku jam une nuk ka banjo vdqa(imagjinoni deshiren)! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
T'u plotesofshin te gjitha deshirat. Te shperthefshin deshirat dhe t'u çlirofshin te gjitha enderrimet me te thella qe ke pasur or plak. Ta qaj hallin vertet.
 

ReA

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Tani dua vetem nje cigare.Dhe te shlodhem.
"Si ka thene nje plake prej puke nje cigare duhet mas buke" :rockband: :rockband: :rockband:
 

Guest
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga McByrek:
[qb]
Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] ketu ku jam une nuk ka banjo vdqa(imagjinoni deshiren)! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
T'u plotesofshin te gjitha deshirat. Te shperthefshin deshirat dhe t'u çlirofshin te gjitha enderrimet me te thella qe ke pasur or plak. Ta qaj hallin vertet. [/qb]
LOL
 

roland

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ne keto caste hemmmmmmm....
well te me iki ky gripi se ma ka prure mu ne maj te hundes. dhe hope kam nje ndeshje te mire futbolli pas nja nje ore.
c.u
 
Top