Cuni me i mire i Forumit?

Princesha

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Flobo, asht ekonomi tregu, nuk jepet vota ashtu qyl /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Epo mire pra Rozalina,hajde andej nga bari im ta bisedojme ket pune.
/pf/images/graemlins/wink.gif

Prape vota per FloBon.

Ja dhe premtimet tona(dmth te Flobos)

Per cdo shpi nga nje traktor
Per cdo vajze nga dy dashnor
per femijet shume lodra
per ishpronaret nga dy kodra

pleq e plaka mos merziten
se kam menduar dhe per to
Per cdo muaj nga nje dele
benevreke per dite djele

Nje makine per cdo te ri
dhe tre dashnore po paten fuqi
Votoni per FloBon merrni bicikletat
MOS NA CANI DY TE TRETAT!!!!!!!!!! :smash:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

FLOBO :rockband: FLOBO :rockband:
UNE VOTOJ PER FLOBON /pf/images/graemlins/laugh.gif
PO DHE PESHKATARIN E KEMI SHOK, KESHTU QE DHE NJECKE PER PESHKATARIN :rockband:
PRA VOTE FLOBOS DHE PESHKATARIT /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

RAUL

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

oh sa interesagjinj si qenkan ktaaaaaaa moj ije.
mazalla se po zgjedhin ndonjerin qe ka ardhur tani.i kan bo votat si fatosi me saliun,njeher njoni dhe njeher tjetri.

o milet votoni per mua sepse une do ju sjell ujun e bovilles,une jam ai si do ta coj forumin ne evrop,rroft forumi, liria eshte e juaja,xhoana eshte e imja. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Cuni me i mire i Forumit?

wow flm flm per mbeshtetjen :angel: /pf/images/graemlins/laugh.gif
rozalina, meqe jemi ne ekonomi tregu ath po pranoj qe te me vezhgosh, te me zberthesh, te... :devil: ca dush ti me i llaf; do i kenaqim zgjedhesit apo jo /pf/images/graemlins/wink.gif por duhet ta besh shpejt se un kam nje karakter qe po nuk u zbulua shpejt tensionohet dhe del jashte kontrollit :devil:

xhoni ke harru premtimet me te rendesishme re cun:
kthimi i pareve te piramidave
hyrja ne BE
:cool: ju siguroj qe premtimet (sidomos ato qe permendi xhoni) do te realizohen brenda nje kohe te shkurter :thumbsup:

MELove, dmth me dhe vec gjysem vote ee :rolleyes:
 

BISOU

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Shume shume mire deri tani /pf/images/graemlins/laugh.gif

vazhdoni me votat dhe fotot se te premten jepet vendimi perfundimtar
dhe festa tek bari i Xhonit edhe pse ai eshte konkurues e kemi pronetuar per nga nje birre atje /pf/images/graemlins/laugh.gif ....

good luck :wave:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

JAP NJE VOTE TE MADHE FARE PER ZEQON TONE TE MIRE DHE TE LOGEL /pf/images/graemlins/laugh.gif
E MERITON, SIDOMOS NESER :devil:
GJITHE VOTAT NESER, DUHET T'JA JEPNI ZEQOS
JU FTOJ NE FAQEN E URIMEVE PER ME TEPER :rockband:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Bisou ,te kam thene qe sjam ne konkurim.Kujdes numerimin kete rradhe,se po pashe hile nuk del njeri gjalle nga klubi. :eek: :smash: ..... /pf/images/graemlins/tongue.gif
Votat per mua ,te numerohen pro Flobos. :thumbsup:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Flobo, ec pra meqe me paske lan dore te lirë, a du me te ba fitus a si a puna /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Cuni me i mire i Forumit?

hajt pra Rozalina, nga dum me ja fillu :devil: fillojm nga vezhgimi apo e ke kalu kte faze :rolleyes: o du me t'bo zgjedhsen ma t'lumtur ty un o plas /pf/images/graemlins/laugh.gif

Bisou besoj se kte rradhe ne klub do te vije transparente :angel: :wink:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Flobo, pse ke qef direkt ti?

Kadal kadal ma me lezet, jo ashtu yyyyyyyy, kaq ne hall paske ken ti (per vota tham) /pf/images/graemlins/laugh.gif

Sa ambicjoz djali :devil:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Cuni me i mire i Forumit?

:lol: po jo mi shoqe jo, edhe un kadal them se ashu behen punet e mira :angel: pastaj nuk eshte se un shkoj ayyyooyyyuuyy, un zgjedhesit i kam vezhguar ee, i kam studjuar ee dhe i kam... :idea: premtuar...
ambicioz :rolleyes: e kam ate difekt :shrug:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Ske nevoj me e kthy ne shumes (zgjedhesit) me nji zgjedhese si un, te mjafton vetem nji /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

po ju te dy, po e beni si tek "cifti i lumtur"? :devil:
beni "dashuri" ne sy te albforumit :lol:
po na jep pak detaje moro Flobo /pf/images/graemlins/laugh.gif
Rozaline moj, po dhe ti moj vajze ben nga keto ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Rozalin :wub: ... vetem pse ma kuptove muhabetin :wink: ti per mu vej edhe veton po te dush qe te me besh te paprekshem... /pf/images/graemlins/laugh.gif

MELove, ne spo benim gje /pf/images/graemlins/blush.gif vetem po shkembenim ca leksione... /pf/images/graemlins/laugh.gif
detaje :confused: ... po ja eshte ajo cupa drejtorit qe mi ngjit shkallet si flutur :wub:
 

assassino26

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

ejj,po vetem 1 gjys vote une me...Nejse. :kiss:elktoratit tim :kiss: qe megjithse i paket eshte ajka e albforumit.
Angeli,Satana,jeni ngaterruar ju te 2.Une jam ai qe ju mban ju te 2-ve ne krahe :wink: :smash:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

uuuu peshkatari /pf/images/graemlins/laugh.gif
Peshkatari eshte cun dhe gjuetar shume i mire :devil:
nje vote per ty Peshkatar, si cuni me fotozhenik, sidomos ke foto me S6t6n6 dhe Angeldevil :devil:
 
Top