Cuni me i mire i Forumit?

Ema

Goddes
Cuni me i mire i Forumit?

Sipas meje eshte Neo /pf/images/graemlins/tongue.gif !
 

TDSH

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Ca do aty ke gocat ti mer Harapo...Voten time per cunin me te mire po per ty!
 

amp

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Ema po mua xhan? Me harrove mua, une qe vdes per ty? Votoni per mua te gjithe vajzat.
 
H

harap

Guest
Re: Cuni me i mire i Forumit?

u sa e mire kjo /pf/images/graemlins/tongue.gif
jo me hyra per te bere kontroll pak /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Harap edhe une per ty e jap voten time sikur t'ma konfirmosh mu i cik tek cila kuti votime duhet me e hudh ...

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Une jap voten per harapin ene per Tedin...
(kam shume vota ne dispozicion) /pf/images/graemlins/wink.gif
 
H

harap

Guest
Re: Cuni me i mire i Forumit?

hudhe ketu me /pf/images/graemlins/smile.gif
se andej ishte thjesht per humor /pf/images/graemlins/smile.gif
 

amp

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

A po me tradhetojne keto mua. Isabelle une sikur isha heroi juaj? Ema ne sikur jemi miq te mire bashke? Ja ketu duket shoqeria. Vota mund te me jepni sa te doni me vone por jo si ajo ketu. Mbajeni mend,
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Amper ti ishe heroi im deri sa ishe nja 30 e ca cm mbi Napoleonin...

/pf/images/graemlins/wink.gif

ps. e ke heq vete - se kom fajin une !!!!
 

amp

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Nuk ke faj ti. Jo sepse sot ti vendos nga gjatesia ose gjen shkakun tek gjatesia ime. Menyra se si e thua eshte tallje. Oh i ziu une sjam cuni me i mire i forumit dhe per me keq me hoqe si hero dhe me hoqe emrin ka deshmoret e kombit. Me duket se isha i vetmi mashkull ne mengjes sot qe me drejtoheshe ashtu. Ah femrat kane arritur te fusin shejtanin ne shishe.
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Ah femrat kane arritur te fusin shejtanin ne shishe.

shishe voji eeeeeeeeeee ? Ka ato qe si kapshe dot hic me dore eeeeeeee ?

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 
H

harap

Guest
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Leri mer gocat te flasin po he /pf/images/graemlins/smile.gif
 

amp

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Harap veq mos i pafsha rruges kto se do i perdhunoj.
 

amp

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Shaka bera se mos lajmerojne xhaxhi policin kto
 

renea

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

he amper, ku jane ato ckrimet per dashurine, respektin, bla bla bla bla, ta thashe tek tema qe fola....... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

ronnie

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

NA JEPNI NGA NJE VOTE KETU,
SE PO SE DHATE NUK KENI VOTA TE TEMA,
"GOCA ME SIMPATIKE"

SE YOU LATER BYE
 

esvathi

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Fillimisht postuar nga Le_Routard:
[qb]Une them osht Isabella!

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:eek: :eek: :eek:
Pse me kaq shpejt e kaloi ylberin ajo e .. /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

moonlight

Primus registratum
Re: Cuni me i mire i Forumit?

Qingji vogel rri mendushem...beeee, beee, baaaa....
S'ma ka qejfi me dhen emra. Ka shume te tille (e shume jo te tille). /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top