Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

rastesisht hapa ca flete...
kisha kohe pa shkruar ne ate bllok,ndonje dite do i lexoj.
Nese nje dite do te ndodhe qe une.......... do doja te ishte ne shtator.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

Edhe une si ti Fenice,vetem 2 nete me pare rastesisht gjeta ca flete...ndoshta kishte 2-3 muj qe s'i lexosha...ca gjana i kisha edhe harru...me mire kshu.Me duhet te vendos ti djeg.E ca me duhen?? Ose ose edhe mund ti ruaj...kshu kot...se mos jane shume te rendesishme.Si ti kem si jo,s ndryshon asgje.Sikur te mund ti digjia ditet,ose te mund ti fshija me gome do ishte shume me mire.Po sikur te dukeshin prape shenjat edhe mrapa?? Ufffaa,si i bahet??? /pf/images/graemlins/frown.gif
 

albana

Lara Croft
Re: Copeza mendimesh....

Numuronte xixat e mija dhe zilepsej mi /pf/images/graemlins/laugh.gif
Pse c'kujtove ti?
 

atman

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Mos e vri mendjen shume Nelka, ja u numeronte pesemije viktimave qe beri ne vitin 1997.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

Temperamenti jem teper impulsiv kete rradhe s me ka lane me gabu.Tashme di dicka me shume sec dija dje,kerkova me deomos ta dija...kerkime te sukseshme...njerez te disponueshem...hana e mire.Me vjen mire qe i sqarova gjanat me te..kishte gati nje vit qe zvarriteshin.Kete kohe vitin qe shkoi e zbardhnim bashke duke i qare hallet njeri-tjetrit,sivjet me zor pershendeteshim.Inate te pamotivuara nga te dyja krahet.
Iniciativa ime ishte frytdhenese,tani ndihemi me mire,si une edhe ai.Te pakten kshu s'kemi nevoje te evitojme te shkembehemi ne te njejten rruge.Gjerat vanno chiarite!Sa me shpejt aq me mire!Me vjen keq qe kaloi shume kohe..s'dua asgje me teper,s'dua te kthehemi si dikur...kam problemet e mia,ato te tuat s'duroj dot as te mi thuash ,jo me pastaj te mundohem ti gjej nje zgjidhje.Pastaj nuk eshte e vertete ajo qe thu ti..jo gjithmone baj zgjedhjet e duhuna,jo gjithmone di ti zgjidh situatat.Ndoshta i zgjidhi ato te tuat,tek te miat ci metto il cuore,prandaj me ndodh ajo cfare po me ndodh..edhe pse ti si di mire si me kane shku gjanat tamam tamam.Une ta kam thane...iku tashme koha e miteve dhe legjendave...une jam thjesht nje personazh i vdekshem,qe as ne histori s do mund te hyj,per ate pune as qe dua vete ta baj.Do hyj tek ajo e jetes tende?? S'do me vinte keq...te pakten per hir te kohnave te vjetra.
Me pelqen karakteri jot,qe ndrysh je e ndrysh hiqesh..te pakten deri sa me ate ti nuk i ben keq asnjeri...thjesht eviton ti trasmetosh te tjereve trishtimin tand...Une e di se ti qesh se s mund te qash,po ban mire qe qesh...po mua ti s ma hedh dot:njifemi aq mire une e ti...di gati ne detaje cdo fragment te jetes tande dhe pamja jote prej snobisti eshte thjesht nje maske per te fshehe gjithe ato qe te asht dashur te heqesh.Nuk je hipokrit,ta them sinqerisht B****!
 

mostro

Putraku
Re: Copeza mendimesh....

kur isha i vogel beja gjithmon cicin pas pemes para pallatit.sa keq pemen e kane prere dhe kalamajte e tjere nuk kane me se ku ta bejne cicin /pf/images/graemlins/frown.gif
 

ekris

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Një grup miqsh, një hapsirë e vecantë, për njerëz të vecantë... ! Diapason
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

Asnjehere ajo qe thu ti s'me le indiferente...reagoj ne nje menyre a nje tjeter,here qesh ,here qaj ,here te tjera me vjen te vjedh,te dua e te urrej..do thote qe akoma ndjej dicka...cfaredoqofte! Turp te me vije!!!!
 

bobo

marksist-enverist
Re: Copeza mendimesh....

e ke ba menimin, sikur tkishte ra mdinamit!
ndaje sa tdush..., ishlla ke sopaten tmpreft , mraste te tilla!-ket po menosha; ndaje, ndaje..., nashta e gjen njesin e ndarjes-tmenimmit!
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

nje cope
dy copa
tre copa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

perjetese e nje ndergjegjie te forte te nje dliresie te pakufishme,te dickaje qe levrin perbrenda e te jep jete,hov e kaq besim sa po te duash tund boten me leve nga hena.
c'titull i jepet vrullit te jetes,zjarrit,qenies...??
Voglia di follie... /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top