Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

B.

C'eshte ky B? Ku e ka emrin? Apo ja ka ngrene lopa?

/pf/images/graemlins/laugh.gif

Teto Ollga do shpjegime :devil:

Ti mi hek mu te gjitha petllat! :lol:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga zog:
mjere ju, qaj per ju, le te behen lotet e mi uji dushit qe shplan lerin e kohes ose makiazhin e festes, mbi trupin tuaj, tha lopa dhe beri vertikalin.....
...dhe lopa nuk e kuptoi as vete nese u mbajt nga kembet apo nga duart ne momentin qe beri kollotumban /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

Do ma shuash zjarrin (ankthin /pf/images/graemlins/tongue.gif ) e kureshtise sime ndezese zogth , ku u mbajt lopa :confused:
 

bebi

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

A asht gja e vogel me u kenaq me diellin, me dasht, me....
mos me t'xan gjumi tu mendu naten...?
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

dridhem nga e verteta, te ta them....e kam akoma me te veshtire.......e kam vedosur se qe ketu do iki.. shume shpejt ,,,do mbledh plackat dhe do shkoj diku...tanime ja dal dhe vete....
e verteta eshte.....se nuk rroj dot me duke u shtirur........
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mos eja ne enderr, mos e bej shakane e mbremshme....mos.......une flas neper endrra.....
dhe per me teper si ta duroj diten qe me sheh me sy endrre?
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Shume gjera qe nuk i kuptojm tani do ti kuptojme me vone , cte keqe na ben ? me ngadal behen gjera e mbara ska nevoje te shpejtojme , jeta eshte shuem e gjate ndonjehere sa qe dhe vete habitesh , por eshte dhe e rrotullueshme e kthehet gjithmone ne boshtin e vete tani jam une qe gezohem , dhurate per durimin tim , neser do jete akoma me mire se kaq dhe nje dite do jete plotesisht UNE
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

shhhhhttt!!!...mendimet e tua i perceptoj me shume force,po me shurdhojne.
Mos mendo nje cast,kete cast!
goditelo,non sai neanche te quanto ne hai bisogno,impara che nelle cose piccole c'è un imensa gioia,mos e lodh veten kaq shume.
te uroj prehje,vertet me gjithe zemer.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

kam njohur njerez qe flitnin per te degjuar veten e te bindnin veten.
mbase gjysmat e dialogjeve behen mes 3 ose 4 personash.
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

24ore , 365 dite ne vit , me per mua ti mos prit ....un luftoj e ju beni qef pffffffffffffffff (kujton se harroj lehte e )
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ncuk,ncuk,ncuk...
pa shpresa per te pare hije imagjinare mbi fytyren time...
 

Dua

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Te dua, s'te dua, te dua, s'te dua, te dua, s'te dua, te dua, s'te dua...te dua... :shrug:

D.
 

sofokliu

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Dua:
[qb] Te dua, s'te dua, te dua, s'te dua, te dua, s'te dua, te dua, s'te dua...te dua... :shrug:

D. [/qb]
The world won't care about your self-esteem. The world will expect you
to accomplish something BEFORE you feel good about yourself.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Humba mailin,isha lodhe nje ore per ta shkruar,nje ore dhimbje koke...
pat pak publicitet te kendshem ama nje buzeqeshje qe ngrinte moralin. /pf/images/graemlins/wink.gif
...Pfff!
anyway...
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

nuk e di, sinqerisht nuk e di pse? si keshtu? cfare eshte? por... s'ta them dot keshtu, do te doja te te shihja syte, ndoshta keshtu do evitonim fjalet sepse do te lexoje aty... ate qe kam dhe... ate qe dua...
nuk eshte shume, pothuaj asgje: nje gjest, por... c'e do, te dashurit do te thote pa mundesi per te patur dhe une... une jam mesuar te marr ate qe dua!
nuk e di, sinqerisht nuk di c'te them, e as nese do ta lexosh dhe kuptosh...

i would kill december, it makes me feel hell...
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mund te humbasesh ndjenjen qe i fal njeriut.
hera e pare qe zbuloj fort egoizem,po prishem mendoj.
hanini pas dimrit vjen pranvera. :kiss:
te kam xhan xhan. :kiss:
p.s per shtriguqen qe me terheq vemendjen /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

ti duhet te pushosh se lexuari Koelhon, ose ta mbarosh sa me pare! eshte si nje film horror, po e le pergjysem ne enderr do perpiqesh t'i japesh nje finale, qe gjithnje permban shume gjak!
Ironike gjaku thone se e prish kuptimin e endrres!

Po ata qe kane vetem endrra vampiri si une?!
:confused:

p.s. sa mire qe nuk posedojme askend, un veten time dhe mezi e mbaj, jo me pergjegjsine per nje qenie tjeter...
 

TDSH

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...se kisha vene re asnjehere se sa rende trokasin akrepat e ores mbi mur gjate nates. Trokasin akoma me fort kur mijra mendime te percillen pertej mendjes nga nje extrem ne tjetin, nderkaq qe ti mundohesh ti vrasesh qe te mund te shpetosh dhe ato 4 ore gjume qe te kane mbetur...
 
Status
Not open for further replies.
Top