Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

ArmageddoN

»¡« PòWêΓeD ßÿ sÿÑd┌σm »!«
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Dua te dali gjithmon fjala ime. (ne t'vertet jam cik kok fort)
 

Megg

Carpe Diem
Ooo e kam 1 te keq fare...
kur jam e mrz...:( sduroj askend dhe zihem me ke te me dalin perpara :p
 

Balahk

Locus omnem
Nuk di ku ta klasifikoj,zakon,ves,virtut,por dashuroj dike shume forte.do te doja te isha me racional,do te doja te mos e doja kaq shume,sa qe edhe per nje zenke te vogel shkaterrohem,pa llogaritur ndarje,se ashtu do vdisja.
 

Thamina

Papirus rex
Nuk di ku ta klasifikoj,zakon,ves,virtut,por dashuroj dike shume forte.do te doja te isha me racional,do te doja te mos e doja kaq shume,sa qe edhe per nje zenke te vogel shkaterrohem,pa llogaritur ndarje,se ashtu do vdisja.
oh oh oh dale aman se ti sikur sishe si ato meshkujt qe permenda tek ajo tema tjeter...hahahah mbaje veten trim!
 
Top