Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

D-J

Forumium maestatis
Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

ka qe han thonj, kruajn hunden, pjerdhin ven e pa ven, gromesinj, jon llofazona, bertasin, tlejn ne rren, rrin shtat vjet para pasqyres, svine ne orar, bezdisin robt, hudhin plenat ka dritarja, slajn dhomet e kush i kujto tgjitha..

Un psh kom i zakon tkeq fare se u flas femrave rruges. Jo se shaj apo ju thom gjona tkeqija po kur shof nonji me gjoks tbukur ( fiksim kom ato qe ju duket kokrra e gjoksit) apo komb tbukra s'e maj dot dhe do them noigjo ca te mi vi nermen ne moment. Prap po pash qe s'u flas dot do e kthej koken mrapa se sbon. Ca ti boj semundje :smash:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

P.s mqse Neo ka mor lejen thash tboj ne un nji tip Neo /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

/pf/images/graemlins/laugh.gif

C'na ka pjelle belaja kuriozitetit thuj D*cko :sleep:

Dyshoj se jane vese keto te miat /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

ti je misherim i vesit /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

S'e ve ne dyshim /pf/images/graemlins/wink.gif

Me shijon te perkundem ne ate djep ... :sleep:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

heyy ome ku jeni ju a thu se keni ra gjith ka qilli apo ju vje zor me kallxu se prishni biografin ne Af ene sju a var kush masanej. Mo mir thoni gjonat ashu si jan qe ne fillim se zhgenjimi me von o me keq /pf/images/graemlins/wink.gif

mu kujtu ne i gjo tjeter. sa her qe shkoj ne banjo asiher nuk e ngrej kapakun e WC po boj shurren siper. vecse kur fillojne te shamet se kaiher dal huq :goofy: . po mu knej me hy e knej me del. Avazin, semunje :smash:
 

Guest
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

vonesa eshte vesi im
 
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Edhe une e kam nje ves,i lej shume gjerat mbas dore,i lej per momentin e fundit,por gjer tani kane ecur nuk kam dale ndonjehere bllof!
 

lir

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

hehe mer dicku, mer diku, qysh me pershkrujte ashtu fix atje lart :smash:
 

mostro

Putraku
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

te krruj hundet kur ha buke me te tjeret.e kom fiksim te ha me hundet e zena.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

komino

Valoris scriptorum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

me duket se jam grindavec :smash:

/pf/images/graemlins/laugh.gif qe kur jam rregjistru ke albforumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Eni_883

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

DDD une kam i ves te poshter jam pak 'Opinionated' :wink: neise ti kthehemi seriozitetit tani...veset qe kam jam icik pijedashese dhe vdes icik per sherre me lezet :mad: :rolleyes:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga X-Ray:
[qb] Edhe une e kam nje ves,i lej shume gjerat mbas dore,i lej per momentin e fundit,por gjer tani kane ecur nuk kam dale ndonjehere bllof! [/qb]
hmm kte ves e kom ne una, i lej gjonat per momentin e funit derisa nuk i boj fare masanej :goofy:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga lir:
[qb] hehe mer dicku, mer diku, qysh me pershkrujte ashtu fix atje lart :smash: [/qb]
liro e ke llafin per wc tija apo kokrrat e gjoksit /pf/images/graemlins/tongue.gif ?
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] te krruj hundet kur ha buke me te tjeret.e kom fiksim te ha me hundet e zena.. /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ma shpife mos tshof mo tshkrush ke ca hongret per drek /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

lir

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

ne fakt ne fakt, tek tuk, krruj koq** nganjehere ne publik :sleep: :smash: :lol:
 

lir

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

sa per ate te dyten , vlla, e kane te gjithe djemte, vjen me kromozonet :idea: :lol:
 

astronaut

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Mua me kruhet nga mbrapa, hunda, veshet, kerthiza, goja.
Pa pa pa pa :smash:
A ju kruhet juve?
 

lir

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

hhee, zakonisht , po u lave njehere ne jave, ne rregull je /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
po dhe njehere ne 2 jave do sjelli rezultate /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb] ka qe han thonj, kruajn hunden, pjerdhin ven e pa ven, gromesinj, jon llofazona, bertasin, tlejn ne rren, rrin shtat vjet para pasqyres, svine ne orar, bezdisin robt, hudhin plenat ka dritarja, slajn dhomet e kush i kujto tgjitha..

Un psh kom i zakon tkeq fare se u flas femrave rruges. Jo se shaj apo ju thom gjona tkeqija po kur shof nonji me gjoks tbukur ( fiksim kom ato qe ju duket kokrra e gjoksit) apo komb tbukra s'e maj dot dhe do them noigjo ca te mi vi nermen ne moment. Prap po pash qe s'u flas dot do e kthej koken mrapa se sbon. Ca ti boj semundje :smash: [/qb]
besimi i patundur ne forcat e erreta te natyres /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top