Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

çudi se me ke me ngjan ti mua...e paskemi vesin e perbashket... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_angel.gif
 
M

Mortal

Guest
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: BAB_LYMI</div><div class="ubbcode-body">Nuk le me pagu njeri </div></div>

Shume ves te keq e paske kete. C'eshte kjo te paguash vete?


/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Per mua eshte fakti qe jam shume person privat .. kjo ka te mirat e te keqiat e veta .. them se kete ves ma kane stimuluar shume Shqipot .. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
nje shembull .. isha nje dite ne nje lokal per qef tim dhe kamarjerja na doli Shqiptare .. kur pak nga pak po me dilte ushqimi prej hundesh se filluan pyetjet .. ku rrini ju ? , nga jeni ju ? sa keni ketu ? Ku punoni ? si e keni mbiemrin ? etcccccc /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif .. mu desh ti thoja me xhentiles me vjen keq po smund tjua them ... pastaj pak me vone po shihja jashte nga dritarja dhe po i thoja personit perballe .. ja nje makine si kjo dua .. me pelqen te jete e kuqe .. kur papritmaz degjoj nje ze .. - edhe te kuqe e dashke e ??? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif .. kthej koken me habi dhe marr nje poze engjellore dhe me nje ze te embel i them .. - o me falni zonje se dija qe ishit ketu ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

tola77

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

te bej nje liste une tani:
1. sa hy ne shtepi i heq kepucet ne mes te shtepise dhe i le atje.
2. rrobat i plas ne karrige dhe ne fund te javes i sistemoj
3. pertoj te ngre tavolinen.

me pak fjale: rrumujaxheshe. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: kuklla..........</div><div class="ubbcode-body">te bej nje liste une tani:
1. sa hy ne shtepi i heq kepucet ne mes te shtepise dhe i le atje.
2. rrobat i plas ne karrige dhe ne fund te javes i sistemoj
3. pertoj te ngre tavolinen.

me pak fjale: rrumujaxheshe. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif </div></div>

Ti qenke fiks /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
O Korcare o ic fare /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: kuklla..........</div><div class="ubbcode-body">u me marsh pleshtat ti qe nuk i kam. </div></div>

pleshtat fluturojne apo kercejne? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

tola77

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

kercejne. pse nuk e ke lexuar poemen e pleshtit ti te agollit?
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif ncuk kam lexuar pizin e Tahirit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Timi

Valoris scriptorum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Qe dua te kem gjithmon te drejte /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Edhe i imi ky eshte: dua ta kem gjithmon te drejte
 

aristokratja

Forumium praecox
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Une kercas shume gishtat kur jam nervoze.
Disa here e bej edhe per t'u grricur nervat te tjereve /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Pyes 100 vete dhe bej ate qe dua vete /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: mima</div><div class="ubbcode-body"> Une bej ç'do gje ne minuten e fundit </div></div>

Shum zakon te keq ke /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
 

policia

Forumium maestatis
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

une ne fakt po mendohem dhe nuk po gjej ndonje gje te keqe fare, tani, nervat psh... te gjithe shqiptaret nevrike jane... pyes 100 vete dhe bej ate qe di vete, edhe per kete shquhemi ne si shqiptare, ja keto ne pergjithesi, po ndonje gje te tmerrshme fare nuk kam, s'qenkam aq rende...
 
Top