Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

leonora

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga Prodigychild01:
[qb] Vesi im me i keq i koheve te fundit eshte:

Albforumi :smash: [/qb]
Kujt ti thua se mbetem ter diten brenda :smash:
 

leonora

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Nje tjeter ves te keq qe kam eshte se pritoj te gatuaj :shrug: jo per gje por nuk di /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rozalina:
[qb] Cfar vesit te keq kam un?

Ca flisni mar ca flisni, s'ban nana tjeter si un, jam e mir fort dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ate e dime ty te kemi shpirt po po flasim per ne qe jemi te keqi /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ti qashtu thuj pra /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Jam pak dembel [/qb]
Po vetem pak ama :confused: se une nuk du ............. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Nje tjeter ves te keq qe kam eshte se dua te blej c'do gje qe shikoj :smash:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Ahhhhh.Xheloze s'te du un. /pf/images/graemlins/tongue.gif
Jam mesu me i pa te gjitha qe kalojne rruges.(te mirat,kuptohet)
Kam dhe shoqe shume.
Si i behet hallit?
 

crazy

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

qe keto kohet e fundit pertoj te mesoj.kam edhe tere ato provime i dh****** rracen
 

Guest
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Kundershtimi,edhe kur e di qe e kam gabim nuk terhiqem kurre.
 

leonora

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Ahhhhh.Xheloze s'te du un. /pf/images/graemlins/tongue.gif
Jam mesu me i pa te gjitha qe kalojne rruges.(te mirat,kuptohet)
Kam dhe shoqe shume.
Si i behet hallit? [/qb]
Heeeeeeee provoj kur te jeshe me mu se te vrava :smash: :smash: Nje ves tjeter eshte se rrah shum djemt :lol: :lol: :lol:
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Un psh kom i zakon tkeq fare se u flas femrave rruges. Jo se shaj apo ju thom gjona tkeqija po kur shof nonji me gjoks tbukur ( fiksim kom ato qe ju duket kokrra e gjoksit) apo komb tbukra s'e maj dot dhe do them noigjo ca te mi vi nermen ne moment. Prap po pash qe s'u flas dot do e kthej koken mrapa se sbon. Ca ti boj semundje /pf/images/graemlins/smash.gif

[/ QUOTE ]
Me pelqen sinqeriteti e ciltersia tek ju bravo. /pf/images/graemlins/smile.gifTe bukuren e shikon kushdo. /pf/images/graemlins/wink.gif

Nje nder veset e mia te keqija eshte Qe i jap shans te dyte edhe njerezve qe smeritojne as shansin e pare. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

#1 Kam shum pasjone , SHUM - dhe i plotsoj t'gjitha,nderkoh qe humb 1 drejtim te rendsishem!
#2 jam tip i heshtur por kur flas jam shum direkte - nuk boj rrotllime koti!
#3 me pelqen te sfidoj egoizmin!
 
M

Mortal

Guest
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

1- Flas/shkruaj....por asnjehere nuk them mendimin tim direct. Nuk gjendet nje person qe mund te dije se cfare mendoj ne te vertete.
2- Luaj me njerezit, shume...and it feels good. These morons!
3- Ha tmerresisht shume cokollata /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
4- Kafshoj buzet ne momente 'pak te veshtira' se stress nuk perjetoj. lol
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?

Vesi me i keq qe kam eshte te mos pranoj qe kam vese /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 
Top