Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

I love new york

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Dolke, epo una t'i kisha ato qerpiket si te tuat fap e fap /pf/images/graemlins/pickellonja.gif s'do ishte keq.
Dalim bashke ne rruge neve edhe komplimentojme njera-tjetren /pf/images/graemlins/laugh.gif

Aman se bleva prap sot ca gjera te bukra qe po vdes fare sa te vij vera per baby C /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif
I got em in a sample sale - what a bargain man /pf/images/graemlins/goofy.gif\
10 dresses - 20 dollars
original total $320
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Bobo sa harxhonke ti mi goc .. un aq si harxhoj 1 muaj per te ngrene /pf/images/graemlins/lol.gif ...
 

Anana

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Njerezit per kalamojt harxhojn qimet e kokes. Nuk e kuptoj, se mos marrin vesh gjo bebet. As long as they poo and drink milk, they're happy:)
 

I love new york

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Evelinka - une harrxhoj shume per clothes and shoes, kjo eshte e vertet /pf/images/graemlins/blush.gif po ne ket rast ato qe normalisht do me kushtonin $300 i bleva per $20. Prandaj isha aq happy /pf/images/graemlins/laugh.gif

Yllka, not neccesarely so /pf/images/graemlins/smile.gif
pastaj bebet just being them especially yours, gives you the best feeling in the world. /pf/images/graemlins/wub.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Yeah so they say but I haven't tried...

Nje shoqja ime betohej qe nuk donte bebe. Po pastaj kur ngeli s'ia beri zemra ta hiqte...
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Larëse enësh, larëse tapeti, fshes me korent.

Kush do pastërti t'vij ke mu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Ua na kujtove. Nje grua qe te pastroje shtepine. Vjen neser. Gjeta nje merimange dje...:(
 
S

Scorpion

Guest
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

5 pale çorape...
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Helen mos u genje shume nga ato SALE .. se kta i ven cmimet dyfish edhe pastaj thone .. 50 % OFF .. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Me ate rast po te uroj .. Te rente llotaria ishalla /pf/images/graemlins/lol.gif

Sot bleva nje Shtepi , nje makine , dhe nje burre /pf/images/graemlins/laugh.gif .. sdua me gje nga jeta /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

e thjesht fare /pf/images/graemlins/laugh.gif

po ti yllke ca ke ble naigja ?
 

I love new york

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Helen mos u genje shume nga ato SALE .. se kta i ven cmimet dyfish edhe pastaj thone .. 50 % OFF .. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Me ate rast po te uroj .. Te rente llotaria ishalla /pf/images/graemlins/lol.gif

Sot bleva nje Shtepi , nje makine , dhe nje burre /pf/images/graemlins/laugh.gif .. sdua me gje nga jeta /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

ty te lumte goja iher per ate llotarine se nuk do qe keq, apo nuk eshte sot 26e ca milion Mega /pf/images/graemlins/eek.gif

tashti sa per me u genu ka sale - ehhh c'te te thomo, kaq enough vite n'amerike t'a di si funksionon ketu edhe retail edhe wholesale plus qe ato qe mora une ishin vertet bargain like no other /pf/images/graemlins/wink.gif - trust me on that.

uuuu e gzofsh burrin by the way /pf/images/graemlins/tonguee.gif
Ne SALE e bleve /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

ehe /pf/images/graemlins/lol.gif .. kishte ngel ne dyqan se donte njeri /pf/images/graemlins/laugh.gif ... thash te bej sevap /pf/images/graemlins/lol.gif

Meqe lexova se je interpretuse ondrrash tpys i gja tvogel po pate kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif ...pash ne anderr sikur isha ke shpija e gjyshes dhe kishte shume kokorroca (bugs) .. u habita /pf/images/graemlins/eek.gif .. ajo esh dhe e paster /pf/images/graemlins/laugh.gif detalis tjera spo me kujtohen ...ah po kam pa dhe miusha ...
qashtuuu


E bleve bileten e llotaris ?
 

I love new york

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

e ka ble burri m'duket /pf/images/graemlins/laugh.gif une s'merrem me gjona t'vogla /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif

hmmm, nqs e ke pare sot ne mengjes edhe mund te mos jete ndje gje, quhet enderr shiu, nga koha e keqe.

mgjth siklet eshte /pf/images/graemlins/shrug.gif
si semundje, kujdes around...
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Pse nuk thu qe kur ke ble burrin te ka ren dhe llotarija ..lol Bravo /pf/images/graemlins/wink.gif

Enderren se kam pa sot , por qe kam siklete kam po ca ti besh , jemi mesuar tashme ...
Duhet me pas cik kujdes per gjyshen ... around where exactly? /pf/images/graemlins/laugh.gif
Thanks gjithsesi per helpin /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

True that
it would be safe if we said burri = llotari /pf/images/graemlins/lol.gif

around i meant health-wise. /pf/images/graemlins/smile.gif
ndonje semundje ose siklet i brendshem shpirteror...

no prob /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?/pf/images/graemlins/pickellonja.gif /pf/images/graemlins/pickellonja.gif will a simple sexy black dress
 

Guest
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Hi Lenka /pf/images/graemlins/wave.gif

Me verte i ke ble keto ti mi. Knej nga ne jane akome cizmet, ju fillut me sandalet /pf/images/graemlins/cry.gif

Hajt i majtsh me shnet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

te mos kishin ate fiongon nga mbrapa kto sandalet do ishin te lezetçme... e bukur dhe ngjyra

po mir kush e mban portofolin ne shtepi tek ju...?... se vallaj te ishe gruja jeme ti me kto sandalle qe me vjen ne shtepi do kisha bo hatan /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s. futi nje t'preme bishtave do te zbukurojn komet...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

ehuuu... po ti presi do ti zgidhen gershetat moreeee /pf/images/graemlins/grin.gif
 
Top