Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

olololol

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Ja me kismet neser do ble nje dush se u cpu ky qe kemi po na ze naj korent.
 

zoulou

ElB@S@N
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

nje pale çizme te sheshta dhe 2 (pallto ) tre çerekshe
 

Hera

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

nje xhup te shkurter me pupla te kapuci tamam si adoleshente po ishte shume i bukur
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

une desha te blej nje shtepi, por e lashe per vitin tjeter...
 

Anana

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ja me kismet neser do ble nje dush se u cpu ky qe kemi po na ze naj korent.

[/ QUOTE ]

Dushi ke shpia mamit? /pf/images/graemlins/wink.gif

Une bleva nji bluze dhe 5 te brendshme
 
M

Mortal

Guest
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Librat e shkolle...quite expensive.
 

Anana

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
*** Nje Kreher /pf/images/graemlins/winkwink.gif

[/ QUOTE ]

Neser nje brisk /pf/images/graemlins/wink.gif
 

cufi_bardhit

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

patjeter moj yllke qe do i shes plot.
ke ndonje preferenc ti?
Meqe ra llafi. Lymo hec mere ate diskun me tallava.
 

Anana

Primus registratum
Re: Cfare keni blere donje gje te re se fundmi ?

Jo per momentin, flm. /pf/images/graemlins/smile.gif Ndoshta me vone...
 

ODISEA

Primus registratum
PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE SHPENZOJNE

Nje vitrine qe kompletoi sallonin /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
Kush do vije per nje gote? /pf/images/graemlins/grin.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE SHPENZOJNE

Te te sjellim dhe ca filxhane per peshqesh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ODISEA

Primus registratum
Re: PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE SHPENZOJNE

Si t'a ndjesh /pf/images/graemlins/grin.gif
Sa kohe te merr blerja e filxhaneve dhe qe ku vjen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE SHPENZOJNE

Un desha te blej nji avion sot, por thashe po e la per neser.
 

sweet eda

Primus registratum
Re: PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE SHPENZOJNE

une se shpejti do blej kshu
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE SHPENZOJNE

nje pale short jeans tek ebay /pf/images/graemlins/grin.gif

very nice /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 
Top