Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

katsune

cherry blossom
me vjen per te qeshur me macen sepse kur shikon dicka per te ngrene apo per te pire qe e ben kurioze dhe afrohet ta nuhase, por duke e nuhatur kupton qe nuk i pelqen, ngre dhe shkund njeren nga putrat e perparme si refleks ndoshta, a thua se e ka prekur dhe do ta largoje nga vetja. tani sapo e beri me nje gote te mbushur coca-cola. :D
 

joetisti_

Locus omnem
nje milingone. Dihet qe ato kane marredhenie simbiotike me pemet(shegen ne kete rast) dhe me kafshoi te gishti e s'me leshonte. Mezi e permenda dhe kuptoi qe jam i zoti i sheges :) Keshtu qe harkoi pak trupin sa e kapen gishtat e mi dhe e hoqa :p (keshtu m'u duk)
 

Airbourne

Papirus rex
Airbourne mire je ti?
Shtyhet....akoma jo 100% fit....ckemi knej nga fshati iher?
Thone qe ne te dy.....e kupton besoj?
Jo gjo skuptoj une,po me cfar sebepi apo shkaku llapin?
Sepse pija kafen nga filxhani jot!
Ne pushim do e shikosh pergjigjen....qe do marrin!
Harrova ne pushimin e madh por mu kujtua ne te voglin.
X-ja....hajde ta puth pak faqen.
airbourne du bist mein sorgen Kind.
Ich mag DICH auch dhe neser ke nje puthje tjeter tek faqja e djathte se i ngelet hatri te majtes,apo keni kundershtim juve te tjeret???
Vetem qeshi,ja bona me sy dhe kur po iknim i thashe: keshtu veprohet ne raste <akute>.
Danke airbourne.
Diten e mbare.
 
Top