bande shqiptare qe ia vlen

dr love

Locus omnem
Asgje sikur dielli kan nje timber te vecante..edhe muziken e kan ndr..kam kohe pa i pare.sikur kan humbur pak?
 

dr love

Locus omnem
ke.ate kengetarin..Mentorin..apo e kam gabim?
kan pas nje kenge qe ishte shume e degjuar para ca vitesh..sme kujtohet tani?
 

dr love

Locus omnem
jo kjo.Prit se mu kujtua.
dhe kur ste kam prane..kur ste kam pran

keshtu vazhdon.sme kujtohet me shume
 
Top