bande shqiptare qe ia vlen

scadarsko

Locus omnem
Thash se eshte noj n bande e organizume kriminelesh .......-muzike OK,a bâ muzika n shqipni si tregu i camve n titane tuj shit zhele. dikur shkollat artistike duhej mund e djerse ti perballoje,e sot le para bien nje tasjere elektronike e kompozon vete muziken...
 

Rornela

Forumium praecox
Thash se eshte noj n bande e organizume kriminelesh .......-muzike OK,a bâ muzika n shqipni si tregu i camve n titane tuj shit zhele. dikur shkollat artistike duhej mund e djerse ti perballoje,e sot le para bien nje tasjere elektronike e kompozon vete muziken...
por ama keta jane te mir dhe mesa di un ska asnje gjurm tastiere.... por gjithsesi se mora vesh nese te pelqeu apo jo :p
 

scadarsko

Locus omnem
Me kujton disa goca ketu ou banoj une.....alto CDO te ejte shkojn tek nje bar café e bejn muzike JAM.....e pelqejn keto zhanre muzike me shume se djemte
 
Top