Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Airbourne

Papirus rex
Mirdita.E pyeten sot shkruesin....cfare do na sjellesh neser???
Perse keshtu(gjoja kinse se disha).
Eshte 8 Marsi,dhe qerasen femrat!!
Hmmmmm....tashti qe thu tina: une s`jom prister ose bamires.Por m.gj-te,edhe per disa euro sjom keq.Jeni(se po t`gjoshin ne do te tjera)te kenaqura me.....qokollata?
DAKORD....e dija(do me thene sipas meje kshu tip.....lloshi por....QUHET si per diten e GRAVE).
Ne po dal ti BLEJ bash TANI.
PS....KLANI i Airbourne ju uron SOT dhe NESER gezuar FESTEN FEMRAVE, te cdo lloj PROFESIONI apo ATYRE ne SHOQERI.
FAZIT....do te tjereve ju SHKRUAJ....kush ma gjen ETIMOLOGJINE e fjales......skerBYTHjet.

Kane 1.000 euro si shperblim.

Naten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
Kqyr,kqyr......AIRBOURNE na osht vesh si americon(do ta vreni SPORTIV).
Alexander(nje rus tjeter ne pune,dhe Arbeni ka ARRITUR ti NJOHE)se si vishet NJONI,ste merr leje ty apo Putin....lol.
Mrena u XI,por skishte c`bote.
AproPO....lexova nje lajm (diku)...Vritet promovuesi i Turizmit ne Alpet Shqiptare.

Dhe me beri te SHQYHEM gazit me nje pergjigje....Disa vrasje mund te jene edhe dore shkau, si kjo e promovuesit te turizmit. Pa dyshim qe edhe agjentura te huaja armiqesore veprojne ne Shqiperi.

Qe i BIE ne SHQIP(se di ne BENI me u mor me HAJGARE)....PATETIKE apo me hijen e.....ndjekjes se persekutimit.Atehere....kur arrin ky(se eshte njeri i DITUR apo me KRYE PLOT) te shkruaje IDIOTESIRA,perfytyro KATNARET dhe CIJELLACET ka MITRAviqa dhe LLAPA.

POR...SOT....nje KOHE e MREKULLUESHME,dhe SHKRUESI eshte ne ABSOLUT hormones FORME.
Qe kuptohet....nje shetitje me dyrrotak si CLAN, pershendetje per arrnautet...und


TSCHYSS.

7155xJ-XsDL._UY550_.jpg $_72.JPG Download.jpg
 

Airbourne

Papirus rex
E bukur kjo biçikleta Pinarello! Jotja është?

Arsyeja e hyrjes... thashë të shoh njëherë ç'bëhet këtej.

E IMJA...origjinale nuk e di.

U bene kater pyetje(pardje).
1-perse e beni kete mesim!
2-Kur per here te fundit!
3-Cfar mendoni per mesuesin(djale i zgjuar)
4-Cfar deshironi.
Pergjigjet ishin KETO..

1-Qe mos te marrim masat e gabuara.
2-Para dy vjetesh.
3-Ne perfundim,sa i afte eshte(ndjese per mendimin e THENE)
4-INSHALLAH keto qe do mesojme,nuk i TAKOJ ne REALITET.PEACE and LOVE.

Behej fjale per ndihmen e shpejte,apo kur nje i aksidentuar kerkon ndihmen tone(time).

Pastaj...zgjidhni nje teme...mora ate kur ke infeksion ne goje,ose kur nje objektiv i jashtem te fut helmin(grerez,blete,mize e te tjera).

Emil Mabu(kolegu im i punes,afrikan nga Kameruni).

Tema JOTE?

Perse Benu?

Sepse nuk e di sa insekte keni juve ne Afrike!!!!

Hahahah...lol Benu.

E di si o puna RRUMO...MUA nuk me PLAS se cfar mendojne te tjeret,je OKAY.

Danke Benu.

Ska perse.....


Naten e mire...dhe POSHTE FASHISTAT me flamur.
 

Airbourne

Papirus rex
Na thriti pergjegjesi(i imi) i planit te punes.
Beno...okay!
Pa dyshim.
ti e di rutinen per premie(suficit pare) ne baze te notave(se ene KTU paska kamunizem..nejse).
Jam i kenaqur prej teje,skam kritike...ti?
Kete e dini juve,thjesht mund ti vrej notat?
Kto jane...dhe 2-sh te gjitha.
I bie 9-te si NOTE...jo keq.
Masanej Ismaili nga Maroku,vazhdoi rradhen.
Beno...cfar notash pate.
Molo mu s`me PLAS e kaloj klasen apo jo.
Perse-Ben!
Sepse,ne kontraten TIME te PUNES SHKRUHET...Punedhenesi nuk detyrohet qe fitimet ti ndaje me juve.
Dhe kam hedhur firmen.
Kemi nevoje dhe per nje fjale motivuese-Moli.
Beni e ka kaluar kete faze...Ismail.


GREATE.
 

Airbourne

Papirus rex
Nje katnare ka Dibra ode dibrone,i bi larg qe te hyje mrena ose ta HAJE.
Njeri ka myzeqeja,AKOMA ska hequr MORRAT dhe ju thote do te tjerave...skeni kellqe te mateni me mua,ose LONI me plis LALUC mbi kaptine.
Nje qeter ka rruga e Krrabes,NJELI me biografira,duke pasur MAFIOZE ne fisic qlirimtar trojan.
Kapua,nje JEVG qe akoma NUK e DI se si ka pas kene NDERTUAR,ose se si beheshin MOZAIKET.

1024px-Vergilio_mosaico_de_Monno_Landesmuseum_Trier3000.jpg

PS....me kta LOQET dhe FSHATARUCET do merremi=NE.

FAZIT....me MIRE degjojme pak HISTORI(me ose pa gabime).


Fillim jave te MBARE....MUA dhe MIQVE.

ENDE.
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Kapua i vertete me cfare kam lexuar une nuk eshte ai evgjiti arapci i cili nuk e ka idene si ndertohen mozaiket. Po te kishte qene durrsak si gurax-i, i cili eshte KAPUA, ndoshta do t'a dinte me mire.

Per sa i perket atij myzeqarit morracak le te them se faji qe zuri ca morra mund te jete pak i imi. Ate e mora pak inat ne fillim per arsye se me propozoi hapur. Qe me ngeci kafshaten e bukes ne goje.

Ajo qe njerezit duhet te urojne eshte te mos merren inat prej meje. Se kam intensitet te larte dhe te bej te te kercasin llambushkat. Kete e bej pa qellim. Vetem kur jam ne pozite vetmbrojtjeje.

Atij morracakut i keshilloj perdorimin e DDT-se per pastrimin e tyre.

Ps. Une t'a mora ne kthese me kete perjashtimin e fundit. Dola para teje dhe lejohem te futem pas teje.


El
 

Airbourne

Papirus rex
Cdo fillim e ka nje mbarim.
Me KALBARAQER brenda kafazit te kockave dybrinjenjishe AIRBOURNE nuk rri dot.Nuk pushojne QELBANIKET pa u krenosur.
PS....NJONI ja ka mor doren perjashtimeve,ndersa per GURAX, ai ZGJEBSI ka kominati si vje ke maja e.............PENISIT(se bojne hulumtime PLEHRAT).
Naten e mire
 

Airbourne

Papirus rex
Q'ka po boni ketu ju more?

Hyra ne forum (qe ti permbahem temes)sepse ju lexova juve.

Beni edhe El !

Ju pershendes,edhe ika. :D

Je GJITHASHTU i pershendetur.

AproPO.....perseri pune(Pa deshire)dhe APET inshallah nuk semuremi.

Pa e zgjat per ate VIRUSIN e bardhe nga korqa,ta lexoje pasardhesi ilir,apo miku i atij QELBSIT per formimin e vocrrakeve.

Edukimi.

Prindërit që mendojnë se mund të ndikojnë në personalitetin e fëmijës së tyre janë apo e kan gabim. Ju mund të jeni një model , vlera të formës që mbështesin fëmijët në zhvillimin e tyre dhe i ndihmojnë ata të shkojnë në rrugën e duhur, por edukimi në kuptimin klasik përbën vetëm një pjesë të vogël të formimit të personazheve te vockla.

Një rol tjetër i rëndësishëm, me rritjen e moshës, merr................... mjedisin shoqëror si miqtë dhe shkolla. Përvojat e rëndësishme, veçanërisht në vitet e para të jetës, gjithashtu mund të jenë formuese.

Fakti që çdo fëmijë ka dobësitë dhe pikat e tij të forta, dhe preferencat e veta dëshmon se nuk mund të ekzistojë një formulë edukative që i përshtatet të gjithëve.

Si rregull, njerëzit ruajnë personalitetin e tyre themelor, por ka edhe rrethana në jetë nën të cilat qenia mund të ndryshojë.

Sa më shpejtë rritet një fëmijë, aq më qartë kristalizohet lloji i tyre. Tendenca themelore tashmë mund të njihet në moshen............... tre vjeq.

FAZIT,,,,,,,,,njoftoji nga ana e ime qe ka dale nje teori e RE per iliret.
KLM.....edhe NA veda po shkojna.
 

Airbourne

Papirus rex
Kjo....

Bestytnite e tyre të ndyra. Mendojnë që meqë brini i rinocerontit është i madh e i drejtë, po ta hanë do t'u bëhet ashtu edhe organi gjenital që e kanë të vogël. DHe për këtë kanë shfarosur rinocerontët në Afrikë, aq sa të fundit që kanë mbetur po ruhen me roje të armatosura me mitralozë.

Ky eshte nje mbrojtes i ambientit ne troje.I ka dhene like nje...PROSTITUTE maskule nga Scutari.

Tashti...ky nga Kuksi qe mbron ambientin Nuk e di qe UNE e DIJA aPO.....Rhino Dollars quhet hulumtimi e bere nga = Olivia Mokiejewski si produksion.
ATY nje John Hume fitoi me ligj te drejten e shitjes se brireve.Pastaj kur 1kg kushton 30.000 euro,ne tregun e ZI shkon =100.000 EURO.

FAZITI.... Der illegale Business mit dem Horn befindet sich in den Händen von Mafias.Der Hornmarkt ist geschätzte 20 Milliarden Dollar schwer; das Verbrechen ist mit Mafiabossen, Mittelsmännern und Handlangern auf der ganzen Welt perfekt organisiert.

PS....cool skypes apo duaje si veten qe jane NDYRESIRA ne fuqi te 100/3,ja u fus ate NDOTESINE e TYRE tek komshiu,pasi amesia njihet,ndersa KURACIT nuk i dihet, mandua ASHT nje FUNDERRINE organizator dhe IDIOT si specie.

Naten e mire.
 

Jetmiraaa

Primus registratum
Me kishte marre malli per kte forum :p:p.
Qe ne 2014 pa hyre ;);).
Ktu e mesova per here te pare se cfare jan forumet :);):engjell:
 
Top