A do nje birre e??

@d@

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

no prob :kiss: eja ulemi ke ay cepi aty se dua te bej nje muhabet.. ke kohe?
 

@d@

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

hic ..kot, kot desha te rrija vetem me ty prandaj /pf/images/graemlins/smile.gif
do pim ndonje gjo tjeter`?
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Kush do me e fillu mare javen le te vi knej ka klubi.
Sot ju ofroj te gjithve me pi pa kokrren e perjashtimit ......
Pini dhe hic mos e rruni fillimi i mare gjysa e punes :goofy: :goofy:


P.S kamarrieir kape i 50ce bakshish qe ta mledh menjen me ju se thoni masanej piu u bo llulle i lek se hudhi bakshish.
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Kape 1 *HOEGARDEN* mos me thuj qe ste pelqe se oshte 1shhhhhhhhhh birre.
Safroj birra comerciale si becks/bud/grolch/heiniken and so onnnnnnnnn.
ene cheersssssssss 1 here
 

ere

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

hajd chearzzzzzzzzzz :cool: po e provoj 1 here meqe ma keshillon /pf/images/graemlins/smile.gif se mos i ke hedh na 1 gje ore te na ik mendja :confused: se mua me 1 dopjo me hedhin trut valle :angel:
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Te pelqeu???????
Me kthe pergjigje se kom ne men
me sjell ne tregun Shqiptar (ALB)
Me kete rast i fus dhe dore reklame totally Freeeeeee.


P.S mbase *Pretty* mund te behef the face of HOEGARDEN beer.
It is knowunnnnnnn as a VISE BEER ndryshe Made in BELGIUM, majaft se u lodha ty shtyp kete tastieren
 

ere

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

e mire ishte akoma i kam kembet ne toke dhe mendjen top :thumbsup: me pelqen ky mendimi yt per reklamim /pf/images/graemlins/wink.gif
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Sec lexova*** doreshtrenguar **diku lart ......
Tju sjell Daja nja 5 fucia birreeeee !!!!!
Pini o popull pini
Comeentet bojini mrapa e mire e keqe e me the te thashe.

:rockband: :goofy: :sleep:
 

ere

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

kush tha doreshtrenguar :rolleyes: ( it wasn't me) po ti qenke alamet cuni :kiss: a po une e dua : Amstel(keshtu me pelqen :wink: )
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Bobobo car Piranecash !!!!!
Ipaskeni thaaaa Birrat :mad:
Pranej qeka mcef kamarieiri as *mirmjes* nuk thote kur hy me lokal, (Me duket se ne ky qeka thumb fare).
I bika me ja nderru emrin ketij lokalit qe sot.

SELF-SERVICE........
Nick name **RRUMPALLE**
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga TEDI:
[qb] Prit mer bab se skom ardh ala un ... [/qb]
Tedo kap ca Birra!!! dhe hajt bojme noj dore muhabet se tjeret vijne avash avash i terheq "LONGU" 1 gote sjell tjetren e kshu me radhe.
 

ere

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

merre moira kete shishen e ftohte me birre brenda e ke nga une :wink: GEZUARRRR :thumbsup:
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: A do nje birre e??

Hajt me pra se kshu ka Lezet kur mlidhena t GJith ... MOire per ty kom Rujt i Got Ven t Papame ...
 

ere

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Moira mos i ze bese se eshte 1 ky nga vera te con tek dera ky :smash:
 
Top