'80

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: '80

un jam 1GO /pf/images/graemlins/laugh.gif
ti je 56K
/pf/images/graemlins/laugh.gif

hudh paret lali /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ados

Primus registratum
Re: '80

kush mban mend emisionet frengjisht, anglisht..para ores 6 tek TVSH...?
Mesooooooooooo anglisht,me bertiste plaka...!!
Bien sure, ja ktheja une!!
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: '80

Emisioni frengjishtes ishte me Nicolas dhe Sophie e mbaj mend /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Ai i anglishtes nuk me kujtohet. E qaja anglishten s'kisha nevoje me pa emisionin. /pf/images/graemlins/laugh.gif Ah ajo mesuesja e anglishtes me kujtohet pak ishte shume e bukur.Me kujtohen pak turbull.
 

regele

Forumium maestatis
Re: '80

Ajo mesuesja punon per BBC tani dhe eshte e martuar me nje englez...Julia quhet me duket, ndersa ata francezet me kujtohen, por nuk i shikoja se nuk e duroja dot frengjishten, po si i thone asaj fjales...nga se ruhesh nuk shpeton dot...po filloj te shoh enderra ne frengjisht tani /pf/images/graemlins/smile.gif

Une per vete kam qare per Dullen! Me lote e me ngasherim ( keshtu me duket /pf/images/graemlins/smile.gif ) Madje, per te qene edhe me besnik shava Ramizin e thashe qe ai nuk ben eshte kot ne krahasim me uncle Verin!
 

regele

Forumium maestatis
Re: '80

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
un jam 1GO /pf/images/graemlins/laugh.gif
ti je 56K
/pf/images/graemlins/laugh.gif

hudh paret lali /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Me gjithe kete memorie dhe keto rezultate /pf/images/graemlins/tipsy.gif ...duhet te besh patjejter upgrade ti motra /pf/images/graemlins/smile.gif Ose lidhu ne rrjet me ndonje fundja /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: '80

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Une per vete kam qare per Dullen! Me lote e me ngasherim ( keshtu me duket /pf/images/graemlins/smile.gif ) Madje, per te qene edhe me besnik shava Ramizin e thashe qe ai nuk ben eshte kot ne krahasim me uncle Verin!

[/ QUOTE ]

jaaaaa tash m'dole prej listes me kyt qe the ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

regele

Forumium maestatis
Re: '80

Po isha i vogel moj aman, qau e gjithe klasa, qava dhe une /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/cry.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: '80

Ne rregull, po a e din si asht puna se do m'vij gruja ne paris edhe mos na ndodhi noj perplasje. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Po deshe ti shifemi noj kund tjeter. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: '80

E ça kan me ba erotizmat e juja me temën? Apo e kan zanafillën në vitet 80 /pf/images/graemlins/laugh.gif?
 

Princesha

Primus registratum
Re: '80

Yes, zotnia juj.

Jane ne fakt mekanizma qe i kemi shtyp ne femijni e tash na dalin ne siperfaqe pa dijenin tone, praktikisht dmth qe regele m'duket n'at djalin qe un kam ken e dashnume qe n'kohet e mia t'hershme. /pf/images/graemlins/smirk.gif
 

ados

Primus registratum
Re: '80

pse thua qe qenke pre-historike ti Rozalina( is this a mexican name..??) /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

Djep

Forumium maestatis
Re: '80

Shtypi i viteve '80:

shkip19aj2.jpg
 
Top