10 makinat me te preferuara nga femrat.

vlera

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

thuhet e ca te thuhet e behet e ca te behet me Mercedes ska.
 

ALBIONI

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

pershendetje
du me nis foto por se marvesh,
se si i ri qe jam
ka ndonje ndihme????
julutem
 

ALBIONI

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

pershendetje
du me nis foto por se marvesh,
se si i ri qe jam
ka ndonje ndihme????
ju lutem
 
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Nuk e di ne e ka thene ndonjera me perpara,por mua do te me pelqente nje makine tip fuoristrada
pak a shume si kjo dhe te jete edhe e blinduar /pf/images/graemlins/laugh.gif
Vetem keshtu mund t'ia hidhja trafikut ketu ne Tirane /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

CA te jen makina te modifikuara jane te preferuarat e mija RROFT FAST AND THE FORIUS ato jane makina dhe rrofte nitroglicerina mos ndjesha gjall po se bera nje si nje nga ato makina /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Alanis

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Porche 911 cabriolet dhe Boxter 2001>>> nam fare.
 

beshbossi

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Fillimisht postuar nga Mr. Love:
[qb] Porche 911 cabriolet dhe Boxter 2001>>> nam fare. [/qb]
hey ku e di ti a je femer?????? /pf/images/graemlins/laugh.gif mua me pelqen ferrari testarossa!!!!
 

Alanis

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Jo. Po kam "shoqeri" me femrat dhe njoh ca qe i pelqen ferrari testa di ca...
 

beshbossi

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

ate testa di c.... tregoja c..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Alanis

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Kujton se ato aty lart te pelqejne vetem ty???
Eshte normale qe do t'i pelqejne te gjithve.
 

drini@

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

femrave nuk ju pelqejne makinat por ju pelqen....
 
Top