10 makinat me te preferuara nga femrat.

GOODFELLOW

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

ja korde z4 si te duket
 

GOODFELLOW

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.


x5 megjithse me ka dal qefit se kur ishta vjet ne shqiperi e kishin lloj lloj ftyrash http://http://enquirer.com/columns/wheels/2000/05/x5.jpg
 

GOODFELLOW

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

keshtu e kane 2 vajza ruse ktej nga ne i shkon shume edhe femrave
 

lir

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Makina me e preferuar nga vajzat ehste makina e te dashurit :smash: :wub:
 

Erind

Forumium maestatis
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Ke harruar kete.

[qb]Chrysler Voyager [/qb]
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Fillimisht postuar nga Rangers:
[qb] VIPER
Po kjo lloj makine a do t'ju pelqente?????
[/qb]
Eh lere fare opinionin e femrave pær kete XHEVAHIR.


ONLY FOR THE PILOTS OF THE DEATH
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Pritej te dilte ne vitin 2010 ka dalur tani ...
NISSAN 350Z ... ah e kam pare dy here verdalle ... po sot e pashe ne shkolle desh ju ngjita burrit te huj ... :devil:


 

Eni_883

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Ja dhe makina ime e preferuar. Specifikimet: black, full leather interior, fully loaded, etc etc,....

 

Darien

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Fillimisht postuar nga Eni_883:
Ja dhe makina ime e preferuar: Land Rover - Discovery
Specifikimet: black, full leather interior, fully loaded, etc etc,....
funny, just what I expected, although I'd've thought you closer to the Hummer type - the real military version, none of that H2 civilian crap
/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Eni_883

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Fillimisht postuar nga Darien:
[qb]
Fillimisht postuar nga Eni_883:
Ja dhe makina ime e preferuar: Land Rover - Discovery
Specifikimet: black, full leather interior, fully loaded, etc etc,....
funny, just what I expected, although I'd've thought you closer to the Hummer type - the real military version, none of that H2 civilian crap
/pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
:eek: :eek: not funny. Po vertet qe HUmmer nuk me pelqen as military as civilian qe eshte vertet a sorry a** excuse for a hummer. Neise I think I would look good in this car it suits me :rolleyes:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Hej per kete e kishit fjalen ju te dy /pf/images/graemlins/laugh.gif

 

hot

Hotgirl
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

that's not my style! :shrug:
megjithse po te me lusin I wouldn't mind it /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gezim lame

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Fillimisht postuar nga Kordelja:
Volkswagen Beetle

Volkswagen Beetle eshte nje model modern, i sigurt qe ka pamjen unike te viteve 30.Me linja bte rrumbullaketa, stil retro qe kursen shume hapesire ne brendesi te saj, por ka edhe shume charm,entuziazem dhe karizma :cool: /pf/images/graemlins/laugh.gifVolkswagen Beetle 2.0: jo nje prej makinave me praktike, por pamohueshmerisht nje prej atyre me terhqese dhe qe godet zemren /pf/images/graemlins/wink.gif .
mesa po shihja dje ne TV, ne meksike ku eshte dhe nje fabrike e Wolkswagen, kishin prodhuar modelin e fundit te tipit beetle...

pas nbi 60 vjetesh beetle s'do prodhohet me...
me habiti nje fakt se ideatori dhe urdheruesi per prodhimin e ketij modeli ishte ne gjermanine e kohes ishte vete Hitleri qe kerkonte nje model makine ekonomike klasat e uleta....
 

DEVIL-girl

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Une dua te blej nje Audi TT po sma mba gjepi per momentin :cry: keshtu qe po kenaqem me volsvagenin...
 

Bamir Topi

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Une kam pare nje porsch Carrera GT qe ma ka leviz trurin sapo ta gjej foton do ua dergoj se eshte e llahtarshme
 

Love_Sponge

Primus registratum
Re: 10 makinat me te preferuara nga femrat.

Kjo lloj makine terheq femrat Polake (dreqi e mori te terhiqte dhe kto tonat aq sa ato) :shrug:
 
Top