10 gjera intersante qe dini per dashuin

Hektor12

Locus omnem
Saken se morra vesh ku ish interesantja ne postimin siper. Nejse puna eshte se kush mendon per gjera periferike eshte pak I ceket edhe ne ato qe shpreh. Interesante eshte se ndjekin vetem logjike meskine, arkaike dhe johumane.
 

Landi78

Forumium maestatis
nje gje di per Dashurine qe eshte Mister i madh dhe qe miliona njerez kan nderruar jete pa e shijuar dashurine e vertete sepse e kan ngatarruar gjithmon me erosin dhe seksin.
PS: Dashuria eshte e perjetshme edhe kete :)
 

Hektor12

Locus omnem
nje gje di per Dashurine qe eshte Mister i madh dhe qe miliona njerez kan nderruar jete pa e shijuar dashurine e vertete sepse e kan ngatarruar gjithmon me erosin dhe seksin.
PS: Dashuria eshte e perjetshme edhe kete :)
Si puna jote mer ti qe jep mend dhe ske me paguajt motelin I ndan pergjysem. Hahahs kush jep mend
 
Top