10 gjera intersante qe dini per dashuin

Hektor12

Locus omnem
Eshte xhelozia me dashurine..nje kufi i padukshem i ndan..
dmth xhelozia ndan urrejtjen me dashurine ... smendoj ashtu po a ka rendesi mendimi im pyetje per mua qe vetem une e di pergjigjen une di qe nje urrejtje kthehet ne dashuri ... por e fundit mbetet ... e kunderta nuk ndodh asnjehere, e mendojme te tille po nuk eshte ashtu...
 

Hektor12

Locus omnem
Fol shpreh cmendon nje nga nje ... po jo cit cat e lagu se lagu ... kete shpaloset nje teme dhe diskutohet ... po jo ketij ja hengri dhia librat atij jo dhe ta analizosh me gerr verr
 

Hektor12

Locus omnem
Ku e lame ;

Pak tu prishet varen turinj,
Nuk duan te dine per gjendjen e momentit ,
Mbajne mend shume por dhe harrojne sipas leverdise,
Nguten te nxjerrin konkluzione po nuk marrin parasysh pasoja,
Kerkojne me ngulm plotesimit te nevojave vetem ne interes te vete ...
 

Hektor12

Locus omnem
Qejfprishur
Qejfmbetese,
Kapricioze
perfituese,
Nganjehere thumbuese,

Prap mbetet dashuri dhe ka lezet ...
 

dr love

Locus omnem
Jo nese ke mendim ndryshe thuaje .. se duhet zakonisht ti ke mendim ndryshe ...


E kam ndryshe..fillohet seriozisht mendimi..po rrjedha merr rrjedhen dhe nje fjale ktu nje fjale atje kalohet me bukur....boll seriozitet kemi perdite..
Edhe te flasim por edhe te ndihemi mire..
 

Hektor12

Locus omnem
E kam ndryshe..fillohet seriozisht mendimi..po rrjedha merr rrjedhen dhe nje fjale ktu nje fjale atje kalohet me bukur....boll seriozitet kemi perdite..
Edhe te flasim por edhe te ndihemi mire..
Mire thua po kur ndjehet mire vetem njeri partner ndersa tjetri nuk ka ate qe deshiron, mos duhet te them se ka nderveprim dhe reciprocitet ...
 
Top