Cili eshte ilaci per "hapjen e kokes"

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Ian, 12 Mar 2018.

  1. Ian

    Ian amos

    Kohet e fundit kam patur problem me sindromen e "hapjes se kokes" ku simptomat jane teper te veshtira, sulm nga qeniet e ajrit (pra e verteta ne shesh ne Toke ka qenie negative ajri) qe sulmojne njerezit me "hapje koke". Do t'ju falenderoja shume po te me ndihmonit me ilacin qe zgjidh kete problem, sepse nuk po e gjej dot emrin, as doktori nuk me ka dhene te duhurin se mbase nuk e di.
     

Shpërndajeni këtë faqe