Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  669
 2. Valmir D
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  824
 3. Dietologu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,923
 4. Dietologu
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,047
 5. enton
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,266
 6. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,583
 7. Almaa'95
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,010
 8. eM
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  9,525
 9. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,414
 10. Balahk
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,162
 11. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  913
 12. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,213
 13. peson
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  27,033
 14. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,108
 15. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  793

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...