Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  964
 2. Thamina
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,702
 3. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  944
 4. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  796
 5. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,075
 6. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  928
 7. Thamina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,429
 8. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  591
 9. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  566
 10. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  708
 11. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  963
 12. Thamina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,051
 13. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  484
 14. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  499
 15. Mystique
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  620

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...