Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  289
  Mesazhe:
  5,683
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  252
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  247
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  293
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  267
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  247
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  236
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  616
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  474
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  289
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  217
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  277
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  293
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  212
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  361
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  219

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...