Vini Re!! Lexoni para se te postoni tek Politika

Diskutime tek 'Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)' filluar nga ujku81, 16 Jan 2007.

 1. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Vini Re!! Lexoni para se te postoni tek Politika

  TE NDERUAR ANETARE TE FORUMIT!!

  GJATE POSTIMEVE TUAJA TEK NENFORUMI I POLITIKES JU LUTEMI TE KENI PARASYSH:

  1. NDALOHET CDO FORME OFENDIMI DIREKT OSE INDIREKT NDAJ ANETAREVE TE TJERE.
  2. EVITONI HAPJEN E TEMAVE TE REJA QE PERSERISIN NJE TEME EKZISTUESE, OSE TEMAVE QE NUK KANE LIDHJE DIREKTE ME POLITIKEN. GJITHASHTU DALJET NGA TEMA DHE CHIT-CHAT NUK DO TE LEJOHEN
  3. KUJDES ME PERDORIMIN E FJALORIT
  4. MUNDESISHT EVITONI SHKRIMET E MARRA ME COPY-PASTE NGA GAZETAT APO BURIME TE TJERA. FORUMI ESHTE PER TE DISKUTUAR DHE SECILI JEP MENDIMIN E TIJ, EKZISTON NJE ZONE E KETIJ FORUMI KU MUND TE BEHEN KOMENTE PER ARTIKUJT E MEDIAVE
  5. PER ANKESAT QE MUND TE KENI NDAJ MODERATOREVE MUND TI KONTAKTONI DIREKT ATA ME PM OSE TE POSTONI TEK ZONA E ANKESAVE TE FORUMIT.

  NE CDO RAST SHKELJE TE RREGULLAVE TE MESIPERME, SHKRIMET DO TE EDITOHEN.

  JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN

  MODERATORET
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur je i paVARUR ha cdo GJELLE..

  Posi bre...

  Hajde NUE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Natyre e virgjer.
  FEMRA te BUKURA dhe te emancipuara.
  Meshkuj punetore(femrat GJITHASHTU).

  Fazit: ne troje te tjera....
  Ne det do hidhnin mbeturina apo PLEHRA.
  Pemet do i prisnin me sopata ose shpata.
  Shtepite do i vidhnin,shembnin apo dinamit.
  Tramvajin apo trenin do e benin skrap.
  Njerezit...llafazane,thashethemexhi,<profesore>,<doktore>,<manaxhere> por me ........LLAPE.
  Perfundimisht.....vitin e ri do banet me majre.
  Tung.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sopoti apo GENTI....e-maili i IMI PRIVAT eshte...
  amantia@t-online.de.
  Numrin e telefonit e di SAMIU.
  Se sdo bejme teori conspiracioni.
   

Shpërndajeni këtë faqe