Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  291
  Mesazhe:
  5,685
  E fundit: hindistroies net meewsFlicDispToils, 20 Jul 2018
  RSS

Filters:

Prefix:
Politika x
Remove All Filters:
x
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  888
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,176
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,549
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,897
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,068
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,070
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  778
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  715
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  739
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  588
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  477
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  451
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  503
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  649
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  528

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...